Kategórie

Výrobcovia / značky

IP videovrátnik - FIBARO Intercom (FGIC-002)

FIB_FGIC-002-781

nové (nepoužité)

So zariadením Fibaro Intercom uvidíte každého hosťa z akéhokoľvek miesta na svete

 • Videovrátnik
 • Vstavaný mikrofón
 • Rozlíšenie Full HD a 180° objektív
 • Nočné videnie
 • Ovládajte dve brány - dve relé výstupy
 • Bluetooth priblíženie
 • Obsahuje WiFi a Ethernet
 • Otvorenie brány s PIN kódom
 • Notifikácie udalostí
 • Slot pre SD karty
 • Cloudové úložisko čoskoro

Viac detailov

Časovo obmedzená ponuka:

479,20 € s DPH

599,00 € s DPH


399,33 € bez DPH
1 ks
na sklade

- +

Značka: FIBARO

Štítky: FIBARO, Videovrátnik

 
Detaily

Detailné informácie nájdete na stránkach výrobcu. Kompletné produktové manuály nájdete na https://manuals.fibaro.com/

Poznámka: Rozdiely medzi FGIC-002 (druhá verzia) a FGIC-001 (prvá verzia):

1. Gumové tlačidlo so znakom „zvonček“ namiesto plastového tlačidla - cez toto tlačidlo sa do zariadenia nedostane žiadna voda.

2. Iné tesnenia -> Do zariadenia bolo pridané množstvo nových tesnení, aby sa zabezpečilo, že zariadenie vystavené dažďu bez striešky nebude pretekať, neprepustí vodu. Súčasná konštrukcia zariadenia spĺňa triedu ochrany IP 54 na používanie vonku. Zariadenie nespĺňa krytie IP 55 v dôsledku tamper otvoru na spodnej časti zariadenia. Zároveň tento otvor na spodnej časti zariadenia nemôže spôsobiť, že zariadenie prepustí vodu počas dažďa. Odporúča sa použitie ochranného štítu proti poveternostným podmienkam.

3. Do konštrukcie boli pridané špeciálne tesnenia a prvky absorbujúce vlhkosť, aby sa zabezpečilo, že šošovka sa nebude zahmlievať. Bolo potvrdené, že v FGIC-001, keď bol namontovaný v miestach s vysokou vlhkosťou, že sa šošovka niekedy zahmlievala, keď sa vonkajšia teplota rýchlo znížila o niekoľko stupňov. Pri súčasnom prevedení bol tento efekt minimalizovaný a keď k nemu dôjde, mal by sa eliminovať po niekoľkých hodinách pomocou vyššie uvedených prvkov absorbujúcich vlhkosť a už by sa nemal opakovať. Do manuálu k zariadeniu boli pridané aj príslušné poznámky opisujúce tento efekt.

4. Zariadenie sa bude predávať v rovnakom balení ako verzia v1 (FGIC-001). Do balenia sa pridajú presne tie isté prvky vrátane predchádzajúcich pokynov. Do zariadenia sa pridá špeciálny leták, ktorý odkazuje na aktualizovaný online manuál. Zmenia sa iba štítky na obale a zariadení, ktoré označujú, že ide o verziu v2 (FGIC-002).

Poznámka: Ak chcete spustiť Fibaro Intercom, potrebujete mobilné zariadenie Android / iOS pripojené k lokálnej Wi-Fi sieti, aplikáciu FIBARO Intercom, účet FIBARO ID (ktorý môžete nastaviť počas procesu konfigurácie riadiacej jednotky Fibaro).

Poznámka: Toto zariadenie nie je Z-Wave. Zariadenie môže byť pripojené k domácej sieti cez Ethernet (odporúčané) alebo Wi-Fi.

Poznámka: Vyžaduje otvor pre montážnu škatuľu s rozmermi 65 mm x 75 mm (priemer x hĺbka).

Poznámka: Neinštalujte zariadenie na miesto s priamym slnečným žiarením! Prístroj neumiestňujte na miesta vystavené dažďu alebo náchylné záplavám.

fibaro intercom

Fibaro Intercom

Fibaro Intercom je inteligentné, elegantné a multifunkčné riešenie pre tých, ktorí chcú vždy vedieť, kto je pred dverami alebo čo sa deje pred domom. Zariadenie vám umožňuje telefonovať s návštevníkmi v akomkoľvek čase na akomkoľvek mieste, či už ste doma alebo mimo neho. Vďaka 180 stupňovému objektívu uvidíte všetko pred domom.

Fibaro Intercom tiež umožňuje návštevníkom nechať video správy, keď s nimi nemôžete hovoriť. Správy budú nahraté vo vysokom rozlíšení Full HD na pamäťovú kartu. Prístroj má aj nočné videnie, ktorý sa automaticky aktivuje hneď pri detekcii tmy a umožňuje jasne vidieť nočných hosťov.

Fibaro Intercom môže taktiež slúžiť na odomknutie Vášho príbytku, ak zabudnete kľúče svojho bytu. Zariadenie Vám umožní otvoriť dvere pomocou aplikácie tým, že k Intercomu priblížite váš smartfón s Bluetooth alebo zadáte preddefinovaný PIN kód.

Multifunkčné zariadenie ďalšej generácie

Fibaro Intercom je zmes špičkového dizajnu a špičkovej technológie.

High-tech Technológia

Fibaro Intercom je pevný a spoľahlivý. S najmodernejšou technológiou, ktorú v iných zariadeniach nenájdete.

Mimoriadna kvalita zobrazenia

Tam, kde pripojíte Fibaro Intercom, budete vidieť obraz perfektne - jasné, správne exponované a hladké zobrazenie videa. Pokročilá HDR kamera, rovnako ako rozlíšenie Full HD vám presne ukážu, kto prichádza alebo zavolá na vaše dvere.

180 Stupňové panoramatické zobrazenie

Fibaro Intercom má zabudovaný širokouhlý objektív s takzvaným zobrazením "rybie oko". Môžete sledovať celú panorámu svojho okolia. Vďaka technológii "dewarping", objekty nie sú nijako deformované.

Vynikajúce nočné videnie

S Fibarom Intercom viete presne, kto je váš návštevník, a to aj v noci. Zariadenie je vybavené infračervenou LED, ktorá osvetľuje okolie, keď je vonku tma a poskytuje vynikajúcu viditeľnosť.

Vynikajúca kvalita zvuku

Fibaro Intercom je vybavený vstavaným reproduktorom a dvoma smerovými mikrofóny s redukciou šumu, čo zaručuje vynikajúcu kvalitu zvuku. Už žiadna zlá kvalita rozhovorov s vašimi návštevníkmi - hlasy sú jasné, a to aj vaše aj ich.

Celosvetový prístup

Nainštalujte si Fibaro Intercom a vezmite si domov na dovolenku. Všetko, čo potrebujete, je telefón a aplikácia Fibaro. Týmito dvoma vecami máte prístup k udalostiam nahrávania.

Môžete sa porozprávať so všetkými návštevníkmi na vstupných dverách alebo bráne. Viete, keď váš záhradník zadal kód PIN alebo môžete vzdialene otvoriť dvere pre svojho suseda, ktorý prišiel k poliať kvety.

Fibaro Intercom Aplikácia

Vyhradená aplikácia vám umožňuje kontrolovať, čo sa deje v prednej časti vášho domova v konkrétnom okamihu. Umožňuje vám vzdialene spravovať vstup do domu. Nastavte si funkcie Fibaro Intercom tak, aby vyhovovali vašim potrebám.

Aplikácia pre každého

Každý z členov domácnosti môže na svoje mobilné zariadenia nainštalovať aplikáciu Fibaro Intercom. Ak niektorí z nich majú prístup k telefónu, budú môcť hovoriť alebo otvoriť dvere na diaľku.

Hlasová schránka

Fibaro Intercom zaznamenáva a ukladá správy. Keď nie ste doma, váš hosť vám môže nechať dôležité informácie, ktoré budete môcť kedykoľvek prehrať.

Živé video ukážky

Môžete sa pozrieť na svoj dom odkiaľkoľvek na svete, kedykoľvek počas dňa alebo v noci. Týmto spôsobom viete, kto vyjedá sladkosti, alebo či pes leží na gauči napriek zákazu.

Uvidíte video ukážku na obrazovke vášho smartfónu, tabletu alebo PC. Nič neunikne vašej pozornosti!

Pin kód

Funkcia zadávania PIN kódu Fibaro Intercom je jedinečná a nenachádza sa v iných zariadeniach. Jednoducho otočte gombík Intercomu, aby ste zadali 4-miestne číslo a dvere alebo brána sa otvoria. 

Môžete poskytnúť jedinečný PIN svojim príbuzným, záhradníkovi alebo osobnému trénerovi. Rozhodujete sa, kto a kedy môže vstúpiť do vášho domova.

Ukážka záznamov

S Fibarom Intercom viete, čo sa deje pred vašimi dverami. Váš prístroj uloží údaje, ktoré môžete kedykoľvek spustiť a prehrať. Okrem toho, ak váš Fibaro Intercom rozpozná pohyb, obdržíte e-mail alebo oznámenie na telefóne alebo fotku udalosti.

Integrácia so systémom Fibaro

Predstavte si, že sa vrátite domov, alarm je odzbrojený, svetlo v chodbe a kuchyňa je zapnutá a hudba sa prehráva. Všetko naraz, v momente. Váš Fibaro Intercom je integrovaný so systémom Fibaro. 

Integrovaním zariadenia Fibaro Intercom s Fibarom systémom môžete v telefóne dostať upozornenie, keď vaše deti bezpečne dorazia domov.

Zabezpečenie proti krádeži

Fibaro Intercom má vstavaný detektor neoprávnenej manipulácie. Akékoľvek pokusy o ukradnutie sa zaregistrujú.

Váš Fibaro Intercom môže urobiť fotografiu narušiteľa a poslať ho e-mailom.

Váš bezpečný domov

Cíťte sa pohodlnejšie vo svojom dome s Fibarom Intercom. Keď vaše zariadenie zaregistruje neželaný pohyb alebo sa nesprávne pokúsi o zadanie kódu PIN, okamžite dostanete upozornenie.

Systém Fibaro navyše spustí poplach alebo akúkoľvek udalosť vo vašej domácnosti.

Integrácia s monitorovacím systémom

Fibaro Intercom môžete pripojiť k systému na nahrávanie videa. Zariadenie sa stane ďalšou kamerou s možnosťou inteligentného zaznamenávania a prehrávania udalostí. Fibaro Intercom, pri práci so sieťovými servermi známych a rešpektovaných spoločností, napríklad Synology alebo Qnap, vám umožňuje viesť záznamy o udalostiach v danom čase. Takto sa môžete cítiť bezpečne ako doma, tak aj vonku.

Technické detaily

 • Komunikačné protokoly: Ethernet 10/100BASE-TX, Wi-Fi a/b/g/n 2,4/5GHz, Bluetooth® low energy
 • Napájanie: 12V DC a/alebo 48V PoE
 • Napájacie parametre DC: 12V +/- 10%, 1A LPS
 • Parametre PoE (PSE): 36-57V, 350mA (802.3af, trieda 0)
 • Spotreba energie: až 5W
 • Prierez vodiča: 0,14 - 0,34 mm2 (AWG 26 - AWG 22)
 • Kategória ethernetového kábla: CAT-5e
 • Odporúčaná minimálna šírka pásma internetového pripojenia: rýchlosť uploadu 5 Mbit/s; Rýchlosť sťahovania 5 Mbit/s
 • Terminály: N1, N2: NC, max. 5V/1mA, suchý kontakt; TMP: NC, max. 12V DC/50mA, izolované; R1, R2: max. 30V/1A (SELV), relé
 • Prevádzková teplota: -30°C - 40°C
 • Trieda ochrany IP: IP54
 • Vonkajšie rozmery steny (Ø x hĺbka): 85 x 37 mm
 • Rozmery inštalačného boxu (Ø x hĺbka): 65 x 75 mm
 • Hmotnosť: 370 g
 
Vlastnosti
Brand IDFIBARO
Krajina pôvoduPL
Kód colného sadzobníka85437090
IoT - Internet of ThingsBezdrôtová komunikácia
WiFi2.4 GHz a 5 GHz
BluetoothBluetooth Low Energy
Káblová technológiaEthernet 100Mbps
Zabezpečenie majetkuVideovrátnik
NapájanieKáblové napájanie
Typ použitiaVonkajšie
Trieda krytiaIP54
Kompatibilita s HOMEYNie
Kompatibilita s FIBARO HC2Áno
Kompatibilita s FIBARO HC LITEÁno
Kompatibilita s VERA PLUSNetestované
Kompatibilita s VERA EDGENetestované
Kompatibilita so ZIPABOXNetestované
Kompatibilita s RAZBERRYNetestované
Kompatibilita s POPPNetestované
Kompatibilita s PIPERNie
Kompatibilita s O2 Smart BoxNetestované

Napíšte Váš názor

IP videovrátnik - FIBARO Intercom (FGIC-002)

So zariadením Fibaro Intercom uvidíte každého hosťa z akéhokoľvek miesta na svete

 • Videovrátnik
 • Vstavaný mikrofón
 • Rozlíšenie Full HD a 180° objektív
 • Nočné videnie
 • Ovládajte dve brány - dve relé výstupy
 • Bluetooth priblíženie
 • Obsahuje WiFi a Ethernet
 • Otvorenie brány s PIN kódom
 • Notifikácie udalostí
 • Slot pre SD karty
 • Cloudové úložisko čoskoro

Napíšte Váš názor

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

Menu