Kategórie

Gadgety 

V kategórií gadgety môžete nájsť dômyselné zariadenia a riešenia pre každodenné použitie.

 • Hlasoví asistenti
  Hlasoví asistenti

  V tejto kategórii nájdete hlasových asistentov od spoločností Apple, Amazon alebo Google. Hlasoví asistenti slúžia ako výborný doplnok do systému domácej automatizácie a môžu ovládať vaše zariadenia, scény a automatizácia prostredníctvom vašich hlasových pokynov. Hlasoví asistenti vám povedia aké je počasie, čas alebo pre vás vyhľadajú informácie ako je recept alebo televízny program.

 • Slúchadlá
  Slúchadlá

  Prečo si značka Haylou vyslúžila v Číne takú pozornosť? Keď ide kvalita ruka v ruke s cenou, a do toho sa ešte pridá moderný dizajn produktov, nie je nad čím váhať. I preto sa značka Xiaomi stala odberateľom niektorých jej produktov, ktoré potom predáva pod svojím logom. Kvalitné Bluetooth slúchadlá Haylou s technológiou TWS (True Wireless) a s dlhou výdržou batérie presvedčia aj vás. Inteligentné dotykové ovládanie, jasnejší zvuk pri telefonovaní, dosah prenosu až 10 metrov. Noste ich so sebou v praktickom nabíjacom puzdre, ktoré ich ochráni pred znečistením, a zároveň udrží pokope. Bezdrôtové slúchadlá majú široké využitie, pri sledovaní filmov, športovaní či cestovaní. Postarajú sa o dokonalý zážitok z akéhokoľvek zvuku. Privítajte inteligentné technológie Haylou vo svojom živote.

 • Smart Hodinky
  Smart Hodinky

  Smart hodinky využívame už nejaký ten rok, a tak sa nečudujme, že nás rok čo rok tešia nové vychytávky. Značka Haylou je dobre známa najmä na čínskom trhu, no teraz máte aj vy možnosť presvedčiť sa, prečo si získala vedúce postavenie na trhu s inteligentnými technológiami a prečo sa aj značka Xiaomi stala odberateľom niektorých jej produktov. Smart hodinky Haylou nielen vyzerajú na ruke štýlovo, ale poskytujú vysokú výdrž batérie a množstvo funkcií užitočných nielen pri športe. Až 12 športových režimov, aplikácia Haylou Fit v mobile so všetkými dátami, vodeodolnosť, analýza spánku či prijímanie notifikácií a správ z vášho smartfónu sú samozrejmosť, ktorú môžete čakať od každého modelu hodiniek. Haylou inteligentné hodinky sú zostavené podľa najnovších štandardov, aby bol spotrebiteľ maximálne spokojný. Presvedčte sa o tom sami.

 • Smart Váhy
  Smart Váhy

  Inteligentné váhy sledujú Vašu osobnú váhu a môžete si sledovať Vaše pokroky. Umožňujú pohodlné meranie rôznych telesných údajov a prehľad v mobilnej aplikácii.

Zobrazených 1 - 23 z 23 položiek
Zobrazených 1 - 23 z 23 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu