Kategórie

WiFi / LAN 

V tejto kategórii nájdete WiFi / LAN inteligentné zariadenia, ktoré dokážu pracovať po pripojení do domácej siete autonómne alebo v spolupráci s inými riadiacimi systémami.

 • Amazon Alexa
  Amazon Alexa

  Inteligentné produkty od spoločnosti Amazon. V kategórii produktov nájdete napr. hlasových assistentov, ktorých je možné integrovať do automatizačných systémov Fibaro, Homey a iných.

 • DoorBird
  DoorBird

  DoorBird sú kvalitní IP videovrátnici a príslušenstvo k nim vyrábané v Berlíne (Nemecku) spoločnosťou Bird Home Automation Group.

  Takýto IP videovrátnici umožňujú klientovi audio-vizuálne komunikovať s návštevou pri jeho dome odkiaľkoľvek na svete pomocou smartfónu alebo tabletu. Otvárať dvere, sledovať pohyb pred dverami, otvárať dvere bez dotyku alebo cez RFID kartu, PIN kód a podobne.

  Príslušenstvo k videovrátnikom tvorí napríklad akustický zvonček alebo vnútorná jednotka (displej) umožňujúci ovládať videovrátnik zo stola alebo steny domu.

 • Google
  Google

  Inteligentné produkty od spoločnosti Google. V kategórii produktov nájdete napr. hlasových assistentov, ktorých je možné integrovať do automatizačných systémov Fibaro, Homey a iných.

 • iEAST
  iEAST

  iEAST produkty sú audio zariadenia, ktoré sú pripojené do Vašej LAN prostredníctvom WiFi alebo Ethernetového portu. Umožnia Vám počúvať hudbu zo smartfónu, tabletu alebo PC prostredníctvom bezdrôtového prenosu. Stačí Vám k tomu aplikácia iEAST Play pre iOS alebo Android.

  Bezdrôtové multiroom streamovacie zariadenie iEAST pripojte k aktívnemu reproduktoru a k WiFi sieti a ovládajte počúvanie hudby z tabletu alebo telefónu.

  iEAST podporujú prehrávanie hudby z USB, NAS a používanie služieb ako napr. Spotify, Tidal a iné.

 • iTach
  iTach

  Zariadenia iTach umožnujúce ľahkú kontrolu spotrebičov komunikujúcich cez Infračervené žiarenie prostredníctvom domácej siete cez WiFi alebo LAN. Spotrebiče ako TV, DVD/Blu-Ray, Hi-Fi môžu byť ovládané pomocou kontroléra Z-Wave siete (cez LAN), to znamená, že môžete umiestniť zariadenie iTach na ľubovoľné miesto, kam potrebujete a ovládať ho pomocou kontroléra Z-Wave siete ako je napríklad Fibaro Home Center 2 alebo VERA.

 • LaMetric
  LaMetric

  Inteligentné WiFi hodiny s diplejom, vďaka ktorým môžete kontrolovať aktuálne upozornenia z emailu alebo sociálnych sietí. Rovnako môžete skontrolovať počasie, burzu, kurzy. Taktiež si môžete vypočuť rádio alebo prehrať Spotify vďaka vstavanému reproduktoru.

 • Nanoleaf
  Nanoleaf

  Inteligentné modulárný svetelný WiFi systém Nanoleaf Vám umožní vytvoriť vo Vašej domácnosti príjemnú atmosféru. Nastavte si osvetlenie podľa aktuálnej nálady alebo nastavte aby sa svetlo riadilo hudbou. Jednotlivé moduly môžete medzi sebou ľubovoľne prepájať a vytvárať tak jedinečné obrazce.

 • Netatmo
  Netatmo

  Netatmo je francúzska spoločnosť, ktorá vyrába inteligentné domáce zariadenia. Spoločnosť bola založená v roku 2011 a uviedla na trh rôzne produkty vrátane rôznych bezpečnostných kamier, senzorov počasia a detektora dymu pripojeného na internet.

  Spoločnosť bola kúpená v novembri 2018 francúzskou skupinou Legrand s cieľom rozšíriť jej sortiment prepojených výrobkov a posilniť svoju prítomnosť na inteligentnom domácom trhu.

 • Shelly
  Shelly

  Shelly

  Shelly je značka, ktorá sa špecializuje na inteligentné domáce automatizačné produkty. Komunikuje prostredníctvom Wi-Fi, Bluetooth a Z-Wave. Jej hlavným cieľom je umožniť ľuďom ovládať a monitorovať rôzne aspekty svojho domova prostredníctvom jednoduchých a efektívnych chytrých zariadení. Značka Shelly je známa pre svoju inovatívnu technológiu a energetickú efektívnosť.

 • Tuya Smart (Smart Life)
  Tuya Smart (Smart Life)

  Tuya poskytuje poprednú globálnu platformu IoT postavenú na WiFi štandarde, ktorá umožňuje výrobcom, značkám, OEM a maloobchodným reťazcom vyvíjať komplexné inteligentné riešenia pre domácnosti. Tuya je medzinárodne prevádzkovaná so sídlom v USA, Nemecku, Indii, Japonsku a Číne.

  K dnešnému dňu má Tuya 180 000 klientov vo viac ako 190 krajinách, ktorí dodávajú viac ako 90 000 produktov, ktoré využívajú produkty Tuya a pokrývajú 500 druhov výrobkov, prvé miesto v odbore, vrátane osvetlenia, zariadení, zábavy a bezpečnostných riešení.

  Aplikáciu pre mobilné zariadenia si môžete stiahnuť bezplatne na Google Play Smart Life - Smart Living alebo Tuya Smart rovnako aj na Apple Store Smart Life - Smart Living alebo Tuya Smart.

na stránke
Zobrazených 1 - 40 z 305 položiek
Zobrazených 1 - 40 z 305 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu