Zabezpečenie domov a bytov 

O svoj majetok sa neobávame len vtedy, keď sme v práci či na dovolenke, ale aj v noci, keď v uliciach vládnu kriminálne živly. Aby sme ochránili seba a svoje domovy, zabezpečujeme sa alarmami, zvončekmi a videovrátnikmi alebo kamerami. Prostredníctvom bezdrôtového inteligentného systému môžeme napríklad otvárať a zatvárať garážové dvere, no zároveň nás informuje, keď sú dvere otvorené a nemali by byť. Alarmy nás upozornia na živelné katastrofy alebo vniknutie zlodeja a umožňujú nám sledovať jeho pohyb. Inteligentné zámky bez kľučky nás do domu vpustia na základe PIN kódu alebo signálu z riadiacej jednotky. Moderní videovrátnici nám umožnia rozprávať sa s návštevou a vpustiť ju dnu, aj keď práve nie sme doma. Podľahnite čaru inteligentného zabezpečenia aj vy.

 • Garážové dvere a brány
  Garážové dvere a brány

  Otvárajte na diaľku garážové dvere pomocou Z-Wave systému.

 • Alarmy
  Alarmy

  Alarmové systémy môžu pridať extra funkcionalitu vášmu inteligentnému domácemu automatizačnému systému. Z-wave sirény môžu byť použité v Z-Wave inteligentných domoch na spustenie poplachu pri detekcii votrelca, požiaru, záplavy ...

 • Zámky na dvere
  Zámky na dvere

  Z-Wave zámky na dvere možno ovládať prostredníctvom vášho Z-Wave inteligentného systému cez smartphone alebo tablet.

 • Videovrátnici a zvončeky
  Videovrátnici a zvončeky

  S inteligentnými domáci video zvončekmi, môžete hovoriť s kýmkoľvek kto Vám zazvoní aj keď nie ste doma. S použitím Z-Wave riadiacej jednotky osobe dokonca aj otvoriť dvere.

 • RFID systém
  RFID systém

  Využite RFID systém v Z-Wave automatizácii a aktivujte scénu HOME pri vstupe do domu použitím RFID čítačky alebo naopak pri odchode aktivujte AWAY mód, pri ktorom budú všetky senzory a alarmy aktivované.

 • IP kamery
  IP kamery

  Vnútorné a vonkajšie bezpečnostné IP kamery pre monitorovanie okolia a zvýšenie bezpečnosti osôb a majetku, ktoré sú overené, otestované a kompatibilné so Z-Wave kontrolermi v našej ponuke. S použitím IP riadiacich jednotiek (Z-Wave kontroler) môžte pristupovať k Vašim kamerám odkiaľkoľvek z Internetu a zobraziť tak náhľady na mobilnom telefóne, tablete alebo PC.

 • Príslušenstvo
  Príslušenstvo

  Príslušenstvo ku Z-Wave zabezpečeniu.

na stránke
Zobrazených 1 - 32 z 39 položiek
Zobrazených 1 - 32 z 39 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu

Porovnať 0