Kategórie

Zigbee 

Zigbee je kompletné riešenie loT - od mesh siete (zabezpečujúca široké pokrytie) po univerzálny jazyk, ktorý umožňuje inteligentným objektom spolupracovať. Zigbee zvyšuje výber a flexibilitu pre používateľov a vývojárov a poskytuje istotu, že produkty a služby budú spolupracovať prostredníctvom štandardizácie a testovania všetkých vrstiev protokolu.

Certifikované produkty Zigbee môžu vzájomne komunikovať pomocou rovnakého jazyka IoT a milióny produktov Zigbee sú už nasadené v inteligentných domácnostiach a budovách. Zigbee je navrhnutý s ohľadom na spätnú a budúcu kompatibilitu.

 • Centrály, Huby, Adaptéry
  Centrály, Huby, Adaptéry

  Ponuka samostatne pracujúcich Zigbee centrálnych jednotiek, hub-ov alebo USB stick-ov resp. adaptérov pripojiteľných cez PIN header k Raspberry Pi alebo inému mikropočítaču.

 • Aqara
  Aqara

  Aqara

  Aqara sú dizajnovo a cenovo zaujímavé smart zariadenia podporujúce Zigbee protokol. Na ovládanie týchto produktov potrebujete riadiacu centrálu / jednotku / hub, či už je to Aqara Hub alebo Homey Pro. Pridajte si do svojej inteligentnej domácnosti Aqara senzory na monitorovanie pohybu, teploty a vlhkosti, dvier a okien, záplavy, vibrácií. Ovládajte Aqara zásuvku alebo si umiestnite ľubovoľný smart batériový vypínač, kdekoľvek na stenu. Značka Aqara je jedna z najpopularnejších  výrobcou smart home zariadení, ktoré sa zameriavajú na vytváranie inteligentného prostredia v domácnostiach. Aqara sa zameriava na vývoj a výrobu rôznych zariadení pre inteligentné domácnosti, vrátane senzorov, spínačov, kamier, osvetlenia a ďalšieho vybavenia.

 • Danfoss Ally
  Danfoss Ally

  Danfoss Ally™ vám poskytuje všetky výhody plnohodnotného inteligentného vykurovacieho systému - v jednoduchej ľahko použiteľnej aplikácii. S Danfoss Ally™ získate úplnú kontrolu nad radiátormi a podlahovým kúrením, ako aj nad účtom za kúrenie. Prakticky odkiaľkoľvek a kedykoľvek, či už ste doma alebo na cestách. Váš vykurovací systém môžete dokonca ovládať svojim hlasom, pretože Danfoss Ally™ hovorí s mnohými vašimi ďalšími zariadeniami v rámci internetu vecí IoT.

  Danfoss Ally™ má certifikát Zigbee 3.0. To znamená, že hovorí rovnakým bezdrôtovým jazykom ako tony iných inteligentných domácich zariadení po celom svete. To Vám umožňí pripojiť Danfoss Ally™ k vášmu existujúcej inteligentnej domácnosti. A aby bola vaša inteligentná domácnosť ešte inteligentnejšia.

 • frient
  frient

  FRIENT je inovatívna, dánska značka, ktorá uvádza na trh úplne novú radu zariadení pre bezdrôtové ovládanie inteligentných domácností pracujúcich na technológií ZigBee. Cenovo dostupné a dizajnové prvky pracujú s vlastnou riadiacou jednotkou a aplikáciou, alebo môžu byť použité v komplexnejších systémoch s použitím riadiacej jednotky Homey.

 • GLEDOPTO Smart Lightning
  GLEDOPTO Smart Lightning

  GLEDOPTO je čínska spoločnosť so sídlom v Shenzhen fungujúca od roku 2010. GLEDOPTO vyvíja nové produkty s bezdrôtovými technológiami ako je Zigbee alebo WiFi.

 • HEIMAN Zigbee
  HEIMAN Zigbee

  HEIMAN je čínsky výrobca SMART zariadení podporujúcich Zigbee alebo Z-Wave technológiu. Výraba rôzne typ senzorov a akčných členov.

 • Philips HUE
  Philips HUE

  Philips Hue je produktová rada farebných LED žiaroviek a bielych žiaroviek, ktoré je možné ovládať bezdrôtovo. Bola predstavená v októbri 2012 a bola aktualizovaná v rokoch 2015 a 2016. Žiarovky v súčasnosti vytvára a vyrába spoločnosť Signify N.V.

  Philips Hue používa na komunikáciu protokol Zigbee lightning a dá sa ovládať pomocou aplikácií pre smartfóny cez mobilnú sieť, Ethernet alebo Wi-Fi prostredníctvom bridge-u / hub-u Zigbee – Ethernet zapojeného do routra. Nová verzia hubu obsahuje aj kompatibilitu HomeKit.

  Slovenský katalóg Philips Hue produktov nájdete na stiahnutie na tomto odkaze.

 • Samsung SmartThings
  Samsung SmartThings

  Samsung SmartThings sú dizajnovo a cenovo zaujímavé smart zariadenia podporujúce Zigbee protokol. Na ovládanie týchto produktov potrebujete riadiacu centrálu / jednotku / hub, napr. Samsung SmarThings V3.

  Pridajte si do svojej inteligentnej domácnosti senzory na monitorovanie pohybu, záplavy, dvier a okien.

  Ovládajte zásuvku alebo si umiestnite ľubovoľný smart batériový vypínač, kdekoľvek na stenu.

na stránke
Zobrazených 1 - 40 z 108 položiek
Zobrazených 1 - 40 z 108 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu