Kategórie

Výrobcovia / značky

Značky

Počet značiek: 57

Zobrazených 1 - 32 z 57 položiek
 • Aeotec

  Spoločnosť Aeotec vyrába Z-Wave zariadenia ako senzory, merače energie, relé spínače a stmievače, diaľkové ovládače ale aj riadiace jednotky pre bezdrôtové ovládanie zariadení v dome, kancelárii alebo obchodnej prevádzke.

 • AlphaTech Technologies

 • Amazon

  Ani vy si nebudete vedieť vynachváliť šikovné produkty od spoločnosti Amazon. Aktuálne ide najmä o inteligentné reproduktory, ktoré nielen prehrajú vašu obľúbenú hudbu, ale sa stávajú aj prostriedkom na hlasové ovládanie domácnosti. Hlasových asistentov Amazon Alexa využijete pri inteligentných systémoch Fibaro aj Homey. Ľahko si zvyknete, že vám má kto prečítať ranné správy, informácie o počasí alebo sa postará o to, aby vám kávovar pripravil kávu, zatiaľ čo vy sa odhodlávate otvoriť ráno oči. Produkty Amazon Alexa vás očaria nevtieravým dizajnom, vďaka ktorému ľahko zapadnú do akejkoľvek domácnosti.

 • Animus Home

  Riadiaca jednotka kombinujúca protokoly Z-Wave, WiFi, Bluetooth a RF 433 MHz s podporou Ikea smart zariadení a Philips Hue. .

 • Aqara

  Spoločnosť Aqara sa rozhodla vytvoriť iný druh inteligentného domáceho riešenia, spoľahlivé, ekologické a dostupné každému, kto chce zlepšiť svoj domov a zjednodušiť si každodenný život.

  Aqara sa zameriava na výrobu inteligentných zariadení Zigbee, ako sú rôzne druhy senzorov, zásuviek, nástenných vypínačov a iné.

 • COMUS

  Tlakové podložky s NO výstupmi vhodné na použitie s FIBARO Smart Implant, Z-Uno, alebo Shelly Uni. 

 • Danalock

  Danalock je dánska spoločnosť vyrábajúca smart zámky na inteligentné otváranie dverí.

 • Danfoss

  Danfoss je dánska inžinierska spoločnosť, ktorá sa sústredí na vývoj a výrobu inovačných technológií. V širokom portfólií značky Danfos môžeme nájsť zariadenia určené primárne na zefektívnenie vykurovania inteligentných budov a domácností. 

 • DoorBird

  Doorbird je viac ako domový vrátnik! Predstavuje kombináciu exkluzívneho dizajnu a najinovatívnejších technológií pre váš inteligentný dom. Možnosť vidieť, počuť a hovoriť s návštevou aj vtedy, ak ste na druhom konci sveta, len pomocou smartfónu či tabletu nie je pre Doorbird žiaden problém. Vďaka dennému aj nočnému videniu máte dokonalý obraz a zvuk všetkého diania pred vašimi vchodovými dverami. Používatelia dostávajú upozornenia v reálnom čase, čo im umožňuje pohotovo reagovať a komunikovať. Tento novodobý domový vrátnik je nabitý najmodernejšími technológiami, vybavený pamäťou na spätné prehrávanie až 50 návštev, to všetko v časovej osi s presným dátumom. Jeho bezpečnosť zabezpečuje dokonalé šifrovanie, takže váš domov nebol nikdy vo väčšom bezpečí. Všetky produkty sú vyrobené z drahých kovov v Nemecku podľa najvyšších štandardov kvality. Čistý a hladký dizajn Doorbird je tým, čo k inteligentnému domu jednoducho patrí.

 • EUROtronic Technology GmbH

  EUROtronic Technology GmbH je nemecký výrobca zariadení na reguláciu tepla, ventilácie a klimatizácie

 • Eutonomy

  Montážne prvky pre moduly FIBARO na DIN lištu

 • EVE ENERGY

  Spoločnosť EVE vyrába batérie vrátane lítiových batérií, ktoré sa používajú v zariadeniach ako FIBARO Door/Window Sensor 2 alebo FIBARO The Button.

 • Everspring

  Spoločnosť Everspring sa riadi mottom „Urob svoj život inteligentnejší, bezpečnejší a ekologickejší“ čomu zodpovedajú aj produkty, ktoré vyrába. Spoločnosť Everspring sa orientuje na výrobu zabezpečovacích systémov a systémov pre bezdrôtové ovládanie inteligentných budov založených na komunikačných protokoloch Z-Wave a ZigBee. 

 • Express Controls

 • FIBARO

  Smarterhome.sk ako oficiálny distribútor a predajca výrobkov FIBARO predstavuje chytrý systém, ktorý vás dokáže zbaviť mnohých povinností týkajúcich sa chodu domácnosti. Vďaka tomuto inteligentnému systému spolu dokážu elektrické prístroje vo vašom dome alebo byte jednoducho komunikovať a vám tak „odpadá“ mnoho činností, ktoré za vás urobí FIBARO. Čo všetko zvládne?

 • frient

  Dánska technologická spoločnosť DEVELCO Products s dlhoročnými skúsenosťami vo vývoji, produkcií a distribúcií zariadení založených na komunikačnom protokole ZigBee sa pre tento krát rozhodla vyvinúť zariadenia pre bezdrôtové ovládanie smart domácností pod vlastnou značkou Frient. Zariadenia Frient sú kompatibilné a primárne určené pre používanie s riadiacimi jednotkami Homey a SmartThings (Aeotec Smart Home Hub). V rozsiahlom portfóliu tejto značky nájdete obľúbené zariadenia ako pohybové senzory, dverové, dymové, či záplavové senzory, ale aj menej tradičné zariadenia ako napríklad čítač stavu elektromera. 

 • Google

  Inteligentné produkty od spoločnosti Google. V kategórii produktov nájdete napr. hlasových assistentov, ktorých je možné integrovať do automatizačných systémov Fibaro, Homey a iných.

 • Hank

  Spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami vo vývoji a výrobe elektroniky sa zamerala na zariadenia podporujúce komunikačný protokol Z-Wave. 

 • HELTUN

  Arménsko - americká značka HELTUN začala s výrobou dizajnových inteligentných termostatov už v roku 2014. Od tej doby sa ich portfólio výrobkov rozšírilo o ďalšie prvky ako dotykové vypínače a spínacie relé, pričom HELTUN sa stále zameriava na kvalitné prevedenie zariadení, moderný dizajn a najnovšie technológie (Z-WAVE 700 čip). Najkrajšie a technicky najpokročilejšie smart termostaty a vypínače pre vašu Z-WAVE inteligentnú domácnosť to sú zariadenia značky HELTUN. 

 • HIKVISION

  Spoločnosť Hikvision Europe je popredným svetovým poskytovateľom inovatívnych kamerových systémov. Zdokonalila základné funkcie kódovania obrazu a zvuku, ich následného spracovania a ukladania tak, aby mohli byť implementované do rôznych odvetví nášho hospodárstva, či už dopravy, vzdelávania, zdravotnej starostlivosti, bezpečnosti, ale tiež ako súčasť inteligentných domov. Všetky produkty boli vyvinuté s jasným zámerom – zabezpečiť a ochrániť naše domovy, našich blízkych, ako aj naše podnikanie. Vďaka jednoduchej inštalácii pomocou jedného koaxiálneho kábla sa výrazne zníži čas na prípravné a inštalačné práce. Súčasné technológie produktov Hikvision umožňujú spravovať veľké parkoviská, uľahčujú množstvo činností vo sfére obchodu a služieb a sú tak zárukou vysokej prevádzkovej efektivity a konkurencieschopnosti. Ich riešenia ponúkajú okrem úspory času a peňazí tiež množstvo inovatívnych riešení, ktoré slúžia na našu ochranu, zabezpečenie a maximálne pohodlie.

 • HMS

  IR ovládač klimatizácií dokáže integrovať akúkoľvek klimatizáciu s IR prijímačom do Z-Wave smart home systému

 • Homey

  Produkty Homey od výrobcu Athom sú pokročilé zariadenia, ktoré podporujú všetky moderné inteligentné protokoly (napr. ZigBee, Z-Wave +, WLAN, Google Assistant, WiFi, Bluetooth) a vďaka svojej nespútanej integrovanej sile dokážu komunikovať so všetkými vašimi SMART zariadeniami v domácnosti. Je len na vás, aký scenár spolupráce si vytvoríte, aby bol dostatočne vyhovujúci pre vašu bezpečnosť, pohodlie, ale aj zábavu a úsporu. Homey sa dokáže pripojiť k vyše 50 000 zariadeniam viac než 1 000 značiek. Dokáže zautomatizovať všetky bežné procesy v domácnosti, napr. ovládať osvetlenie, nastavovať termostaty či monitorovať senzory, ale dokáže tiež na základe dlhodobejšie meraných údajov vyhodnocovať a flexibilne reagovať na aktuálne požiadavky v oblastiach, ktoré majú výrazný vplyv na zníženie celkových nákladov na energie. S Homey riadite a kontrolujete svoj domov len pomocou svojho smartfónu, čo vám dáva nekonečnú voľnosť, a zároveň tiež absolútnu moc. 

 • iEAST

  Streamovacie zariadenia iEast premenia hocijaké obyčajné reproduktory na plnohodnotný HiFi multiroom audio systém. Integráciou systému iEast do vašej inteligentnej domácnosti sa vaše domáce multiroom audio prispôsobí vášmu životnému štýlu. 

 • MCO Home

  Z-Wave a WiFi termostaty pre všetky druhy vykurovania a senzory kvality vzduchu

 • Nanoleaf

  Inteligentné, modulárne osvetľovacie systémy značky Nanoleaf prinášajú úplne nový rozmer v segmente osvetlovacej tecniky. Vyskladajte si tvar Vášho svietidla, tak, ako Vám najviac vyhovuje, nastavte si farbu svetla zo 16 miliónov rôznych možností, premeňte hudbu, ktorú milujete na neobyčajnú svetelnú show. Toto a mnoho viac umožňujú smart svietidlá Nanoleaf. 

 • Neo Coolcam

  Technologická spoločnosť zameraná na výskum, dizajn, výrobu a predaj sieťových digitálnych produktov.

 • Netatmo

  Objavujte benefity inteligentnej domácnosti pomocou produktov francúzskej spoločnosti Netatmo, ktoré sú pripravené komunikovať so všetkými aplikáciami a službami tak, aby zodpovedali vašim víziám o inteligentnej domácnosti. Či už sa týkajú bezpečnosti vašich domovov (Netatmo Smart Smoke Alarm, Door and Window Sensors), alebo plánovania vašich exteriérových voľnočasových aktivít (Netatmo Urban Weather Station), sú zárukou toho, že budete vždy o krok dopredu. Najmodernejšie technológie Netatmo vám umožnia sledovať a priamo zasahovať do diania pred vašimi vchodovými dverami aj vtedy, ak práve nie ste doma. Ich inteligentné kamery sú vybavené technológiou rozpoznávania tvárí, ale dokážu rozlišovať medzi ľuďmi, zvieratami a autami a v reálnom čase upozornia používateľa na vniknutie cudzej osoby na pozemok. Hlavným cieľom tejto jedinečnej rady produktov Netatmo je rozšíriť ponuku inteligentných zariadení a posilniť tak neobmedzené možnosti inteligentných domov pre vaše pohodlie a bezpečnosť. 

Zobrazených 1 - 32 z 57 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu