Kategórie

Výrobcovia / značky

Značky

Počet značiek: 73

Zobrazených 1 - 32 z 73 položiek
 • ACT Solutions

 • Aeotec

  Spoločnosť Aeotec vyrába Z-Wave zariadenia ako senzory, merače energie, relé spínače a stmievače, diaľkové ovládače ale aj riadiace jednotky pre bezdrôtové ovládanie zariadení v dome, kancelárii alebo obchodnej prevádzke.

 • AlphaTech Technologies

 • Amazon

  Ani vy si nebudete vedieť vynachváliť šikovné produkty od spoločnosti Amazon. Aktuálne ide najmä o inteligentné reproduktory, ktoré nielen prehrajú vašu obľúbenú hudbu, ale sa stávajú aj prostriedkom na hlasové ovládanie domácnosti. Hlasových asistentov Amazon Alexa využijete pri inteligentných systémoch Fibaro aj Homey. Ľahko si zvyknete, že vám má kto prečítať ranné správy, informácie o počasí alebo sa postará o to, aby vám kávovar pripravil kávu, zatiaľ čo vy sa odhodlávate otvoriť ráno oči. Produkty Amazon Alexa vás očaria nevtieravým dizajnom, vďaka ktorému ľahko zapadnú do akejkoľvek domácnosti.

 • Animus Home

  Animus Home je slobodný inteligentný domáci systém.

 • Aqara

  Spoločnosť Aqara sa rozhodla vytvoriť iný druh inteligentného domáceho riešenia, spoľahlivé, ekologické a dostupné každému, kto chce zlepšiť svoj domov a zjednodušiť si každodenný život.

  Aqara sa zameriava na výrobu inteligentných zariadení Zigbee, ako sú rôzne druhy senzorov, zásuviek, nástenných vypínačov a iné.

 • Danalock

  Danalock je dánska spoločnosť vyrábajúca smart zámky na inteligentné otváranie dverí.

 • Domitech

 • DoorBird

  Doorbird je viac ako domový vrátnik! Predstavuje kombináciu exkluzívneho dizajnu a najinovatívnejších technológií pre váš inteligentný dom. Možnosť vidieť, počuť a hovoriť s návštevou aj vtedy, ak ste na druhom konci sveta, len pomocou smartfónu či tabletu nie je pre Doorbird žiaden problém. Vďaka dennému aj nočnému videniu máte dokonalý obraz a zvuk všetkého diania pred vašimi vchodovými dverami. Používatelia dostávajú upozornenia v reálnom čase, čo im umožňuje pohotovo reagovať a komunikovať. Tento novodobý domový vrátnik je nabitý najmodernejšími technológiami, vybavený pamäťou na spätné prehrávanie až 50 návštev, to všetko v časovej osi s presným dátumom. Jeho bezpečnosť zabezpečuje dokonalé šifrovanie, takže váš domov nebol nikdy vo väčšom bezpečí. Všetky produkty sú vyrobené z drahých kovov v Nemecku podľa najvyšších štandardov kvality. Čistý a hladký dizajn Doorbird je tým, čo k inteligentnému domu jednoducho patrí.

 • Duewi

 • EUROtronic Technology GmbH

  EUROtronic Technology GmbH je nemecký výrobca zariadení na reguláciu tepla, ventilácie a klimatizácie

 • Express Controls

 • FIBARO

  Smarterhome.sk ako oficiálny distribútor a predajca výrobkov FIBARO predstavuje chytrý systém, ktorý vás dokáže zbaviť mnohých povinností týkajúcich sa chodu domácnosti. Vďaka tomuto inteligentnému systému spolu dokážu elektrické prístroje vo vašom dome alebo byte jednoducho komunikovať a vám tak „odpadá“ mnoho činností, ktoré za vás urobí FIBARO. Čo všetko zvládne?

 • Fortrezz

 • FOXX

 • Global Caché

  Global Caché prináša nákladovo efektívne, vysoko výkonné riadiace a automatizačné riešenia.
 • Google

  Inteligentné produkty od spoločnosti Google. V kategórii produktov nájdete napr. hlasových assistentov, ktorých je možné integrovať do automatizačných systémov Fibaro, Homey a iných.

 • HIKVISION

  Spoločnosť Hikvision Europe je popredným svetovým poskytovateľom inovatívnych kamerových systémov. Zdokonalila základné funkcie kódovania obrazu a zvuku, ich následného spracovania a ukladania tak, aby mohli byť implementované do rôznych odvetví nášho hospodárstva, či už dopravy, vzdelávania, zdravotnej starostlivosti, bezpečnosti, ale tiež ako súčasť inteligentných domov. Všetky produkty boli vyvinuté s jasným zámerom – zabezpečiť a ochrániť naše domovy, našich blízkych, ako aj naše podnikanie. Vďaka jednoduchej inštalácii pomocou jedného koaxiálneho kábla sa výrazne zníži čas na prípravné a inštalačné práce. Súčasné technológie produktov Hikvision umožňujú spravovať veľké parkoviská, uľahčujú množstvo činností vo sfére obchodu a služieb a sú tak zárukou vysokej prevádzkovej efektivity a konkurencieschopnosti. Ich riešenia ponúkajú okrem úspory času a peňazí tiež množstvo inovatívnych riešení, ktoré slúžia na našu ochranu, zabezpečenie a maximálne pohodlie.

 • Homee

 • Homey

  Produkty Homey od výrobcu Athom sú pokročilé zariadenia, ktoré podporujú všetky moderné inteligentné protokoly (napr. ZigBee, Z-Wave +, WLAN, Google Assistant, WiFi, Bluetooth) a vďaka svojej nespútanej integrovanej sile dokážu komunikovať so všetkými vašimi SMART zariadeniami v domácnosti. Je len na vás, aký scenár spolupráce si vytvoríte, aby bol dostatočne vyhovujúci pre vašu bezpečnosť, pohodlie, ale aj zábavu a úsporu. Homey sa dokáže pripojiť k vyše 50 000 zariadeniam viac než 1 000 značiek. Dokáže zautomatizovať všetky bežné procesy v domácnosti, napr. ovládať osvetlenie, nastavovať termostaty či monitorovať senzory, ale dokáže tiež na základe dlhodobejšie meraných údajov vyhodnocovať a flexibilne reagovať na aktuálne požiadavky v oblastiach, ktoré majú výrazný vplyv na zníženie celkových nákladov na energie. S Homey riadite a kontrolujete svoj domov len pomocou svojho smartfónu, čo vám dáva nekonečnú voľnosť, a zároveň tiež absolútnu moc. 

 • Hunter Douglas

  Výrobca okenných systémov, roliet, žalúzií, krytín a pod.

Zobrazených 1 - 32 z 73 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu