Kategórie

Výrobcovia / značky

Značky

Počet značiek: 61

Zobrazených 1 - 32 z 61 položiek
 • Aeotec

  Spoločnosť Aeotec vyrába Z-Wave zariadenia ako senzory, merače energie, relé spínače a stmievače, diaľkové ovládače ale aj riadiace jednotky pre bezdrôtové ovládanie zariadení v dome, kancelárii alebo obchodnej prevádzke.

 • AlphaTech Technologies

 • Amazon

  Ani vy si nebudete vedieť vynachváliť šikovné produkty od spoločnosti Amazon. Aktuálne ide najmä o inteligentné reproduktory, ktoré nielen prehrajú vašu obľúbenú hudbu, ale stávajú sa aj prostriedkom na hlasové ovládanie domácnosti. Hlasových asistentov Amazon Alexa využijete pri inteligentných systémoch Fibaro aj Homey. Ľahko si zvyknete, že vám má kto prečítať ranné správy, informácie o počasí alebo sa postará o to, aby vám kávovar pripravil kávu, zatiaľ čo vy sa odhodlávate otvoriť ráno oči. Produkty Amazon Alexa vás očaria nevtieravým dizajnom, vďaka ktorému ľahko zapadnú do akejkoľvek domácnosti.

 • Animus Home

  Riadiaca jednotka kombinujúca protokoly Z-Wave, WiFi, Bluetooth a RF 433 MHz s podporou Ikea smart zariadení a Philips Hue. .

 • Apple

  Apple je notoricky známy producent počítačov, smartfónov a príslušenstva pôvodom zo Severnej Ameriky. V súčasnosti je jedným z najväčších a najpopulárnejších výrobcov zariadení určených na každodenné používanie pre široké masy.

 • Aqara

  Spoločnosť Aqara sa rozhodla vytvoriť iný druh inteligentného domáceho riešenia, spoľahlivé, ekologické a dostupné každému, kto chce zlepšiť svoj domov a zjednodušiť si každodenný život.

  Aqara sa zameriava na výrobu inteligentných zariadení Zigbee, ako sú rôzne druhy senzorov, zásuviek, nástenných vypínačov a iné.

 • BroadLink

  Od uvedenia prvej inteligentnej zásuvky v Číne v roku 2013 sa spoločnosť BroadLink neustále zameriava na elektrické prístroje, ovládanie osvetlenia a univerzálne diaľkové riešenia pre smart domácnosti.

 • COMUS

  Tlakové podložky s NO výstupmi vhodné na použitie s FIBARO Smart Implant, Z-Uno, alebo Shelly Uni. 

 • Danalock

  Majte vaše dvere pod kontrolou! Inteligentné zámky s podporou všetkých popredných bezdrôtových technológií v elegantnom prevedení Vám to umožnia. Už navždy budete mať prehľad, kto a kedy prišiel ku vám domov. S príslušenstvom ako DanaPad V3 budete môcť vaše dvere otvárať pomocou až 20 individuálnych PIN kódov čo ocenia ako majitelia nehnuteľností určených na krátkodobý prenájom, tak aj rodičia a keždý kto nechce odomykať svoje dvere kľúčom. DanaLock V3 sa dá kombinovať s rôznymi smart home systémami ako FIBARO, Homey, Apple HomeKit, ale dá sa používať aj samostatne s vlastnou aplikáciou.

 • Danfoss

  Danfoss je dánska inžinierska spoločnosť, ktorá sa sústredí na vývoj a výrobu inovačných technológií. V širokom portfólií značky Danfos môžeme nájsť zariadenia určené primárne na zefektívnenie vykurovania inteligentných budov a domácností. 

 • DoorBird

  Doorbird je viac ako domový vrátnik! Predstavuje kombináciu exkluzívneho dizajnu a najinovatívnejších technológií pre váš inteligentný dom. Možnosť vidieť, počuť a hovoriť s návštevou aj vtedy, ak ste na druhom konci sveta, len pomocou smartfónu či tabletu nie je pre Doorbird žiaden problém. Vďaka dennému aj nočnému videniu máte dokonalý obraz a zvuk všetkého diania pred vašimi vchodovými dverami. Používatelia dostávajú upozornenia v reálnom čase, čo im umožňuje pohotovo reagovať a komunikovať. Tento novodobý domový vrátnik je nabitý najmodernejšími technológiami, vybavený pamäťou na spätné prehrávanie až 50 návštev, to všetko v časovej osi s presným dátumom. Jeho bezpečnosť zabezpečuje dokonalé šifrovanie, takže váš domov nebol nikdy vo väčšom bezpečí. Všetky produkty sú vyrobené z drahých kovov v Nemecku podľa najvyšších štandardov kvality. Čistý a hladký dizajn Doorbird je tým, čo k inteligentnému domu jednoducho patrí.

 • Energizer

  Svetovo uznávaný výrobca alkalických a lítiových batérií s použitím pre množstvo nie len smart home zariadení. 

 • EUROtronic Technology GmbH

  Spoločnosť EUROtronic Technology GmbH je nemecká firma založená v roku 1998. Od začiatku svojej existencie sa sústredí na vývoj a výrobu elektronických radiátorových hlavíc pre domáci a zahraničný trh.

 • Eutonomy

  Jedinečné montážne prvky vďaka ktorým moduly FIBARO budete schopný namontovať profesionálne na DIN lištu priamo do elektrického rozvádzača pre jednoduchšiu manipuláciu a diagnostiku samotných modulov. 

 • EVE ENERGY

  Spoločnosť EVE vyrába batérie vrátane lítiových batérií, ktoré sa používajú v zariadeniach ako FIBARO Door/Window Sensor 2 alebo FIBARO The Button.

 • Everspring

  Spoločnosť Everspring sa riadi mottom „Urob svoj život inteligentnejší, bezpečnejší a ekologickejší“ čomu zodpovedajú aj produkty, ktoré vyrába. Spoločnosť Everspring sa orientuje na výrobu zabezpečovacích systémov a systémov pre bezdrôtové ovládanie inteligentných budov založených na komunikačných protokoloch Z-Wave a ZigBee. 

 • Express Controls

 • FANSO

  FANSO je najkvalifikovanejším výrobcom lítiových batérií v Číne. Vďaka skúseným špecialistom a technikom v oblasti vývoja, výroby a optimalizácií technológií funguje spoločnosť FANSO už viac ako 30 rokov.

 • FIBARO

  Smarterhome.sk ako oficiálny distribútor a predajca výrobkov FIBARO predstavuje chytrý systém, ktorý vás dokáže zbaviť mnohých povinností týkajúcich sa chodu domácnosti. Vďaka tomuto inteligentnému systému spolu dokážu elektrické prístroje vo vašom dome alebo byte jednoducho komunikovať a vám tak „odpadá“ mnoho činností, ktoré za vás urobí FIBARO. Čo všetko zvládne?

 • frient

  Dánska technologická spoločnosť DEVELCO Products s dlhoročnými skúsenosťami vo vývoji, produkcií a distribúcií zariadení založených na komunikačnom protokole ZigBee sa pre tento krát rozhodla vyvinúť zariadenia pre bezdrôtové ovládanie smart domácností pod vlastnou značkou Frient. Zariadenia Frient sú kompatibilné a primárne určené pre používanie s riadiacimi jednotkami Homey a SmartThings (Aeotec Smart Home Hub). V rozsiahlom portfóliu tejto značky nájdete obľúbené zariadenia ako pohybové senzory, dverové, dymové, či záplavové senzory, ale aj menej tradičné zariadenia ako napríklad čítač stavu elektromera. 

 • Google

  Inteligentné produkty od spoločnosti Google. V kategórii produktov nájdete napr. hlasových assistentov, ktorých je možné integrovať do automatizačných systémov Fibaro, Homey a iných.

 • Hank

  Spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami vo vývoji a výrobe elektroniky sa zamerala na zariadenia podporujúce komunikačný protokol Z-Wave. 

 • Haylou

  Značka Haylou vystupuje na trhu s inteligentným a športovým spotrebným tovarom. Okrem iného však vyrába produkty aj pre Xiaomi, takže kvalitu jej produktom nemožno uprieť. Uspieť nebolo ťažké – kvalitný výskum a vývoj, k tomu dobrý marketing a spokojný úsmev zákazníka je tu. Ak si ani vy neviete predstaviť športovanie bez Bluetooth TWS slúchadiel či inteligentných hodiniek, potom vás Haylou zásobí všetkým, čo ku komfortnému športu budete potrebovať. Cieľom značky bolo stať sa jedným z top hráčov v priemysle a vízia sa naplnila. Už teraz sa v Číne tešia najväčšej priazni. Zaraďte sa do radu spokojných užívateľov smart zariadení a presvedčte sa, že hudba či akékoľvek zvuky vás môžu sprevádzať kdekoľvek, i bez množstva káblov

 • Heiman

  Heiman je technologická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti domácej automatizácie. Spoločnosť sa zameriava najmä na vývoj a produkciu Z-Wave a ZigBee senzorov a zabezpečovacích prvkov.

 • HELTUN

  Arménsko - americká značka HELTUN začala s výrobou dizajnových inteligentných termostatov už v roku 2014. Od tej doby sa ich portfólio výrobkov rozšírilo o ďalšie prvky ako dotykové vypínače a spínacie relé, pričom HELTUN sa stále zameriava na kvalitné prevedenie zariadení, moderný dizajn a najnovšie technológie (Z-WAVE 700 čip). Najkrajšie a technicky najpokročilejšie smart termostaty a vypínače pre vašu Z-WAVE inteligentnú domácnosť to sú zariadenia značky HELTUN. 

 • HIKVISION

  Spoločnosť Hikvision Europe je popredným svetovým poskytovateľom inovatívnych kamerových systémov. Zdokonalila základné funkcie kódovania obrazu a zvuku, ich následného spracovania a ukladania tak, aby mohli byť implementované do rôznych odvetví nášho hospodárstva, či už dopravy, vzdelávania, zdravotnej starostlivosti, bezpečnosti, ale tiež ako súčasť inteligentných domov. Všetky produkty boli vyvinuté s jasným zámerom – zabezpečiť a ochrániť naše domovy, našich blízkych, ako aj naše podnikanie. Vďaka jednoduchej inštalácii pomocou jedného koaxiálneho kábla sa výrazne zníži čas na prípravné a inštalačné práce. Súčasné technológie produktov Hikvision umožňujú spravovať veľké parkoviská, uľahčujú množstvo činností vo sfére obchodu a služieb a sú tak zárukou vysokej prevádzkovej efektivity a konkurencieschopnosti. Ich riešenia ponúkajú okrem úspory času a peňazí tiež množstvo inovatívnych riešení, ktoré slúžia na našu ochranu, zabezpečenie a maximálne pohodlie.

 • HMS

  IR ovládač klimatizácií dokáže integrovať akúkoľvek klimatizáciu s IR prijímačom do Z-Wave smart home systému

 • Homey

  Produkty Homey od výrobcu Athom sú pokročilé zariadenia, ktoré podporujú všetky moderné inteligentné protokoly (napr. ZigBee, Z-Wave +, WLAN, Google Assistant, WiFi, Bluetooth) a vďaka svojej nespútanej integrovanej sile dokážu komunikovať so všetkými vašimi SMART zariadeniami v domácnosti. Je len na vás, aký scenár spolupráce si vytvoríte, aby bol dostatočne vyhovujúci pre vašu bezpečnosť, pohodlie, ale aj zábavu a úsporu. Homey sa dokáže pripojiť k vyše 50 000 zariadeniam viac než 1 000 značiek. Dokáže zautomatizovať všetky bežné procesy v domácnosti, napr. ovládať osvetlenie, nastavovať termostaty či monitorovať senzory, ale dokáže tiež na základe dlhodobejšie meraných údajov vyhodnocovať a flexibilne reagovať na aktuálne požiadavky v oblastiach, ktoré majú výrazný vplyv na zníženie celkových nákladov na energie. S Homey riadite a kontrolujete svoj domov len pomocou svojho smartfónu, čo vám dáva nekonečnú voľnosť, a zároveň tiež absolútnu moc. 

 • iEAST

  Streamovacie zariadenia iEast premenia hocijaké obyčajné reproduktory na plnohodnotný HiFi multiroom audio systém. Integráciou systému iEast do vašej inteligentnej domácnosti sa vaše domáce multiroom audio prispôsobí vášmu životnému štýlu. 

 • LaMetric

  Inteligentné WiFi hodiny s diplejom, vďaka ktorým môžete kontrolovať aktuálne upozornenia z emailu alebo sociálnych sietí. Rovnako môžete skontrolovať počasie, burzu, kurzy. Taktiež si môžete vypočuť rádio alebo prehrať Spotify vďaka vstavanému reproduktoru.

Zobrazených 1 - 32 z 61 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu