Osvetlenie 

O luxusné, no zároveň šetrné bývanie sa vám postará využívanie inteligentných technológií. Aj osvetlenie je možné riadiť na diaľku prostredníctvom Z-Wave vypínačov a smart zásuviek, ktoré sú zároveň schopné merať spotrebu energie aj každému spotrebiču zvlášť. Keďže osvetlenie využívame nielen doma, ale aj v práci či vo víkendovom dome, smart vypínače sa stanú našimi každodennými spoločníkmi. Darujte svojmu domovu atmosféru vďaka inteligentným žiarovkám, ktoré menia intenzitu svietenia a niekedy aj jeho farbu na základe príkazu z vášho mobilu, tabletu alebo počítača. Stlmte svetlo, kedykoľvek je na to vhodná príležitosť, a využite na to napríklad aj odolný diaľkový ovládač na manipulovanie so zariadeniami Z-Wave.

 • Nástenné vypínače a stmievače
  Nástenné vypínače a stmievače

  Vymeňte staré klasické vypínače za smart Z-Wave vypínače a dostaňte ovládanie Vašich svetiel na úplne novú úroveň. Vypínajte, zapínajte, stmievajte Vaše svetlá pomocou telefónu, tabletu alebo PC.

 • Smart zásuvky
  Smart zásuvky

  Inteligentné zásuvky sú najjednoduchší spôsob automatizácie Vášho domu, ale taktiež veľmi komplexné. Vypínajte, zapínajte všetky elektrospotrebiče. Niektoré zásuvky dokonca umožňujú meranie spotreby.

 • Spínacie moduly a relé
  Spínacie moduly a relé

  Urobte so svojho nástenného vypínača inteligentný, pomocou Z-Wave relé modulov, ktoré sa inštalujú do elektrických krabíc za vypínač. Využite možnosť ovládania svetiel pomocou smartfónu, tabletu, pc.

 • Stmievacie moduly
  Stmievacie moduly

  Chcete stmievať svoje svetlá? Pomocou Z-Wave stmievacích modulov a Z-Wave siete budete môcť vaše svetlá ovládať nie je pomocou vypínačou ale aj pomocou svojho smartfónu, tabletu, pc.

 • Smart žiarovky
  Smart žiarovky

  Stále používate klasické žiarovky? Vymeňte ich, a pomocou Z-Wave inteligentných žiaroviek bude môcť ovládať intenzitu svetla alebo ich jednoducho na ďiaľku zapnúť/vypnúť. Niektoré dokonca umožnujú meniť farbu.

 • Diaľkové ovládače
  Diaľkové ovládače

  Potrebujete umiestniť na stenu ďalší diaľkový ovládač a nechcete robiť žiadne stavebné zásahy? Alebo chcete ovládať Z-Wave zariadenia a inak ako pomocou smartfónu? Pomocou Z-Wave diaľkových ovládačov to nie je žiadny problém. Takisto umožňujú spúštať scény vytvorené v riadiacej jednotke alebo priamu asociáciu so Z-Wave zariadeniami.

 • Príslušenstvo
  Príslušenstvo

  Príslušenstvo a prídavné zariadenia ku Z-Wave stmievacím modulom. Prevažne bypassy.

na stránke
Zobrazených 1 - 32 z 62 položiek
Zobrazených 1 - 32 z 62 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu

Porovnať 0