Kategórie

Výrobcovia / značky

Danfoss Link HC 10 (014G0100)

014G0100-491

nové (nepoužité)

Chcete ovládať Vaše vodné podlahové kúrenie so systémom Danfoss Link? Danfoss HC10 Kontrolér pre vodné kúrenie je vhodný pre 10 zón a 24V termoelektrické pohony NC alebo NO.

Viac detailov

344,84 € s DPH

447,84 € s DPH


287,36 € bez DPH
Ojoj, tento produkt momentálne nie je na sklade
 
Detaily

Danfoss HC Kontrolér pre vodné kúrenie pre 10 výstupov je súčasťou bezdrôtovej Danfoss Home Link siete použitej pre vykurovacie systémy v rezidenčných obytných priestoroch.

Danfoss HC Kontrolér Vám umožní ovládať hlavice na rozdeľovači vodného podlahového kúrenia. Systém ponúka množstvo funkcií pre optimalizáciu komfortu a šetrenie energie a takisto umožňuje kontrolu teploty v každej miestnosti zvlášť.

Danfoss HC ponúka medzi inými vecami: Danfoss Home Link 868,42MHz, 10 výstupov pre 24V aktuátory NC alebo NO, Relé pre čerpadlo a ovládanie kotla, samočinný testovací program, regulácia ON/OFF - alebo PWM-princíp (impulzná šírková modulácia) atď. 

Systém môže pozostávať z viacerých zariadení Danfoss HC pre väčšie systémy v prípade potreby viac ako 10 výstupov. Danfoss HC má priame napájanie 230 V. Ďalšou výhodou je, že nepotrebujete transformátor, ale všetky termoelektrické pohony budú spínané pomocou 24V.

Vlastnosti:

  • Danfoss Home Link
  • 10 výstupov s protiskratovou ochranou s LED notifikáciou
  • Výstup pre 24V termoelektrické pohony NC alebo NO
  • Záruka funkcie ventilov na všetkých výstupoch, aj keď je nastavenie temperovanie, každých 14 dní pohyb ventilov cca. 12 minútová regulácia podľa princípu PWM (impulzná šírková modulácia)
  • Relé pre reguláciu čerpadla s automatickým spustením čerpadla na 1 minútu každý tretí deň, aby nedošlo k poškodeniu počas pohotovostného režimu
  • Relé pre reguláciu kotlov, ktoré sú aktívne iba počas nahrevania, vyžadujú jednoduchú inštaláciu káblov na všetky výstupy termoelektrických pohonov pre rôzne typy káblov (štvorcové alebo okrúhle)
  • Automatická autodiagnostika zobrazuje stratené pripojenie
  • Napájanie: 230V
 
Vlastnosti
Brand IDDANFOSS
Danfoss LinkÁno

Napíšte Váš názor

Napíšte Váš názor

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)

Naposledy navštívené

Menu