Kategórie

Výrobcovia / značky

Zigbee batériový vypínač - AQARA Wireless Switch Mini (WXKG11LM)

AQARA-WXKG11LM-772

nové (nepoužité)

Aqara Wireless Mini Switch je Zigbee energeticky nenáročný, nový typ diaľkového ovladáča. Môže byť umiestnený na lubovoľnom mieste. Podporuje jednoklik, dvojklik a dlhšie stlačenie. Iné inteligentné záriadenia ako napr. zásuvky môžu byť ovládané s týmto ovládačom.

 • 2 roky výdrž batérie
 • Pre použitie v indoori
 • Zigbee

Viac detailov

15,99 € s DPH


13,33 € bez DPH
194 ks
na sklade

- +

Značka: Aqara

Štítky: ZigBee, Aqara

 
Detaily

Poznámka 1: Toto zariadenie je verzia EU, model: WXKG11LM. Táto verzia zariadenia je určená na použitie s EU verziou riadiacej jednotky Aqara Hub EU.

Poznámka 2: Toto zariadenie môžete použiť s riadiacou jednotkou Aqara Hub, ktorá môže pracovať s aplikáciami Aqara Home app (Android alebo iOS) alebo Xiaomi Mi Home app (Android alebo iOS).

Poznámka 3: Ak chcete tieto zariadenia používať ako zariadenie HomeKit, je potrebný Aqara Hub. Tento Aqara Hub môže fungovať ako bridge HomeKit (musíte použiť aplikáciu Aqara Home), čo znamená, že zariadenia, ktoré sa pripájajú k Aqara Hub, sa dajú ovládať pomocou aplikácie HomeKit. Ak chcete ovládať zariadenie na diaľku, nie z vašej domácej domácej siete Wi-Fi / LAN, potrebujete ako domáci hub Apple TV (s tvOS 10.2 alebo novšou) alebo iPad (s iOS 10.3 alebo novšou) alebo HomePod.

Poznámka 4: HomeKit kompatibilné príslušenstvo: Aqara Hub, Smart Plug, Wireless Mini Switch, Wireless Remote Switch (Single Rocker), Wireless Remote Switch (Double Rocker), Door and Window Sensor, Motion Sensor, Temperature and Humidity Sensor, Vibration Sensor, Water Leak Sensor

 

Aqara Wireless Mini Switch - Jednoducho ovládajte Vašu inteligentnú domácnosť pomocou troch rôznych akcií na jednom vypínači.

Aqara Wireless Mini Switch je diaľkový ovládač s kompaktným dizajnom a nízkou spotrebou energie. Môžete ho umiestniť alebo nalepiť takmer kdekoľvek. Jediným stlačením, dvojitým stlačením alebo dlhým stlačením ovládate rôzne inteligentné doplnky, napríklad zásuvku Smart Plug.

 • Ovládanie jedným tlačidlom
 • 2 ročná výdrž batérie

Navrhnutý aby pasoval všade

Nevyžadujú sa žiadne káble. Minimalistický dizajn umožňuje umiestniť ho kdekoľvek alebo ho pripevniť na povrch pomocou nálepky.

Pracuje s Apple HomeKit and Xiaomi Mijia

Wireless Mini Switch pracuje s inými zariadeniami podporujúcimi systém HomeKit v aplikácii Apple Home a spolu s inými inteligentnými zariadeniami v aplikácii Mi Home a zjednodušuje váš život.

* Ak chcete ovládať toto zariadenie prostredníctvom HomeKit aplikácie Domácnosť mimo domova potrebujete Apple TV (s tvOS 10.2 alebo vyššiou verziou) alebo iPad (s iOS 11.0 alebo vyššou verziou) alebo Home Pod nastavený ako centrum inteligentnej domácnosti.

Aqara Domáca Automatizácia

Pomocou Aqara inteligentných domácich produktov si môžete vytvárať rôzne scény.

Inteligentný zvonček

Wireless Mini Switch môže byť použitý ako zvonček v kombinácii s Aqara Hub. Vyzváňací tón si tiež môžete prispôsobiť pomocou aplikácie Mi Home.

Pohotovostné tlačidlo

Wireless Mini Switch môže fungovať aj ako núdzové tlačidlo doma. Keď toto tlačidlo stlačíte, Aqara Hub pošle oznámenie do smartfónu o stlačení a spustí  alarm.

Pokročilá technológia

Aqara Wireless Mini Switch podporuje až 50 000 stlačení. Použitý bol V-0 PC panel spomaľujúci horenie, ktorý zabezpečuje odolnosť proti vysokej teplote.

Špecifikácia

 • Model: WXKG11LM
 • Batéria: CR2032
 • Bezdrôtový protokol: Zigbee
 • Rozmery: 45 × 45 × 12 mm
 • Prevádzková teplota: -10 ℃ - + 55 ° C
 • Prevádzková vlhkosť: 0 - 95% relatívnej vlhkosti, nekondenzujúca
 • Obsah balenia: Mini Mini Switch x 1, Samolepka x 1, Stručný sprievodca x 1
 • Aplikácia: Aplikácia Apple Home (iOS 11.0 alebo novšia), Aplikácia Mi Home (verzia iOS 4.9.1 alebo novšia, Android verzie 5.4.2 alebo novšia)

 

Poznámka

* Produkt sa musí používať s kompatibilným zariadením Aqara Hub.

* Pre komplexné automatizácie (notifikácie, ak-potom akcie) musí byť pohybový senzor pripojený k Aqara Hub, kde sú už kompatibilné zariadenia pripojené.

* Na použitie tohto produktu s HomeKit je potrebný Aqara Hub.

* Produkt je obmedzený na použitie v interiéri. Pred použitím ho pripojte k Aqara Hub-u.

 
Vlastnosti
Brand IDAQARA
Krajina pôvoduCN
Kód colného sadzobníka8536500000
IoT - Internet of ThingsBezdrôtová komunikácia
Apple HomeKitÁno
ZigBee2.4 GHz
Adaptéry, moduly a spúšťače scénSpúšťanie scén
NapájanieBatérie
Typ použitiaVnútorné
Trieda krytiaIP20
Kompatibilita s HOMEYÁno

Napíšte Váš názor

Zigbee batériový vypínač - AQARA Wireless Switch Mini (WXKG11LM)

Aqara Wireless Mini Switch je Zigbee energeticky nenáročný, nový typ diaľkového ovladáča. Môže byť umiestnený na lubovoľnom mieste. Podporuje jednoklik, dvojklik a dlhšie stlačenie. Iné inteligentné záriadenia ako napr. zásuvky môžu byť ovládané s týmto ovládačom.

 • 2 roky výdrž batérie
 • Pre použitie v indoori
 • Zigbee

Napíšte Váš názor

Podobné články

Homey a Aqara Zigbee zariadenia

Ste zvedavý, ktoré zariadenia Aqara pracujú priamo s riadiacou jednotkou Homey alebo Homey Pro prostredníctvom...

Aqara Wireless Mini Switch prvé spustenie

Aqara Wireless Mini Switch prvé spustenie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (29)

Menu