Kategórie

Výrobcovia / značky

Danfoss Link HC 5 (014G0103)

014G0103-492

nové (nepoužité)

Chcete ovládať Vaše vodné podlahové kúrenie so systémom Danfoss Link? Danfoss HC5 Kontrolér pre vodné kúrenie je vhodný pre 5 zón a 24V termoelektrické pohony NC alebo NO.

Viac detailov

261,14 € s DPH

334,80 € s DPH


217,62 € bez DPH
Ojoj, tento produkt momentálne nie je na sklade
 
Detaily

Danfoss HC Kontrolér pre vodné kúrenie pre 5 výstupov je súčasťou bezdrôtovej Danfoss Home Link siete použitej pre vykurovacie systémy v rezidenčných obytných priestoroch.

Danfoss HC Kontrolér Vám umožní ovládať hlavice na rozdeľovači vodného podlahového kúrenia. Systém ponúka množstvo funkcií pre optimalizáciu komfortu a šetrenie energie a takisto umožňuje kontrolu teploty v každej miestnosti zvlášť.

Danfoss HC ponúka medzi inými vecami: Danfoss Home Link 868,42MHz, 5 výstupov pre 24V aktuátory NC alebo NO, Relé pre čerpadlo a ovládanie kotla, samočinný testovací program, regulácia ON/OFF - alebo PWM-princíp (impulzná šírková modulácia) atď. 

Systém môže pozostávať z viacerých zariadení Danfoss HC pre väčšie systémy v prípade potreby viac ako 5 výstupov. Danfoss HC má priame napájanie 230 V. Ďalšou výhodou je, že nepotrebujete transformátor, ale všetky termoelektrické pohony budú spínané pomocou 24V.

Vlastnosti:

  • Danfoss Home Link
  • 5 výstupov s protiskratovou ochranou s LED notifikáciou
  • Výstup pre 24V termoelektrické pohony NC alebo NO
  • Záruka funkcie ventilov na všetkých výstupoch, aj keď je nastavenie temperovanie, každých 14 dní pohyb ventilov cca. 12 minútová regulácia podľa princípu PWM (impulzná šírková modulácia)
  • Relé pre reguláciu čerpadla s automatickým spustením čerpadla na 1 minútu každý tretí deň, aby nedošlo k poškodeniu počas pohotovostného režimu
  • Relé pre reguláciu kotlov, ktoré sú aktívne iba počas nahrevania, vyžadujú jednoduchú inštaláciu káblov na všetky výstupy termoelektrických pohonov pre rôzne typy káblov (štvorcové alebo okrúhle)
  • Automatická autodiagnostika zobrazuje stratené pripojenie
  • Napájanie: 230V
 
Vlastnosti
Brand IDDANFOSS
Danfoss LinkÁno

Napíšte Váš názor

Napíšte Váš názor

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)

Naposledy navštívené

Menu