Kategórie

Výrobcovia / značky

Vera Secure

VERA_SECURE-EU-366

nové (nepoužité)

Zoznámte sa s Vera Secure, s vašim novým 24/7 “bezpečnostným zabezpečením”

 • Riadenie cez 220 Z-Wave zariadení vhodná pre väčšie domy
 • Multi-protokolový domáci automatizačný kontrolér: Z-Wave Plus, ZigBee, Bluetooth a 433 MHz (VeraLink)
 • Rýchlejší procesor s väčšou pamäťou
 • Vstavaná siréna, batéria a 3G modul
 • Ovládanie cez PC, smartfón, ...
 • Jednoduché softvérové rozhranie

Viac detailov

305,96 € s DPH

339,95 € s DPH


254,96 € bez DPH
Na objednávku

- +

 
Detaily

Vera Secure, nový bezpečnostný systém vo Vašom dome!

Vera Secure je komplexný systém, ktorý je ale jednoduchý na inštaláciu a kombinuje domáci kontrolér s alarmovou jednotkou. Je to bezpečnostný panel v krabici. Stačí pridať senzory, kamery a zámky - výber z rôznych značiek - a Vera Secure urobí zvyšok.

Vera Secure nie je len o bezpečnosti - taktiež môžete pridať termostaty, ovládať svetlá, garážové dvere a iné. Obsluhujte všetko z jednej jednoduchej aplikácie na vašom smartfóne, tablete alebo počítači.

Kompatibilita

Vera Secure pracuje s majoritnými bezdrôtovými protokolmi: Z-Wave Plus, Wi-Fi, ZigBee, Bluetooth a VeraLink *; Taktiež so značkami ako sú Nest, Schlage, Yale, Kwikset, Aeotec, First Alert a mnoho ďalších. Pridajte si presne vybrané zariadenia, ktoré chcete - pohybové senzory, kamery, zámky, termostaty, stmievače, atď.

*VeraLink podporuje v súčastnosti nasledujúce 2GIG zariadenia: Dverový / Oknový senzor (3 varianty), pohybový senzor, dymový detektor, senzor oxidu uhoľnatého, senzor rozbitia skla, senzor naklonenia, keyfob (4 tlačidlový) a a tlačidlo panic. Poznámka: V súčasnosti sú všetky tieto zariadenia pracujúce iba na frekvencii 345MHz (U.S. frekvencia). Zatiaľ nie sú žiadne zariadenia pracujúce na frekvencii 433 MHz (EU frekvencia).

vera secure

Existuje viac ako dve tisíc zariadení, ktoré pracujú s Vera Secure. Kontrolér Vera Secure je centrálnym hubom pre vytvorenie bezpečnostných alebo automatizačných scén. Scény vám dajú moc jednoducho a hravo prispôsobiť riadiacu jednotku Vera na prácu so zariadeniami, presne tak ako to očakávate. Kombinovaním zariadení ako sú kamery, osvetlenie a senzory si môžete prispôsobiť systémové scény podľa seba.

Zoznam kompatibilných zariadení s riadiacou jednotkou Vera nájdete na tomto odkaze.

Alarm

Vstavaná prenikavá hlasná Alarmová Siréna upozorní na poplach susedov a vystraší narušiteľa.

Spoľahlivosť

Záložná batéria a možnosť pripojenia mobilnej sieti ochráni Váš domov aj pri výpadku elektriny a Internetu.

Ušetrite

Nevyžadujú sa žiadne mesačné poplatky. V porovnaní s káblovou TV a spoločnosťami zaoberajúcimi sa alarmov ušetríte mnoho peňazí!

Tlačidlo "Paniky" v núdzových momentoch

Pre použitie so službou VeraProtect 24/7 monitorovacej služby.

Nahraďte Staré Bezpečnostné Panely za Aplikáciu v Smartfóne, Tablete alebo PC

Vera Secure poskytuje poskytuje vyššiu domácu ochranu v porovnaní so starými bezpečnostnými panelmi na stenu. S Vera Secure si môžete prezrieť bezpečnostné kamery, skontrolovať zámky dverí, vedieť, či sú vaše garážové dvere otvorené, vidieť, ako deti prichádzajú do domácnosti v bezpečí a ďalšie, všetko z telefónu alebo počítača odkiaľkoľvek!

Získajte pohodlie pre domácu automatizáciu

Vera Secure umožňuje viac ako len zabezpečenie - je to plne vybavená riadiaca jednotka domácej automatizácie, ktorá dokáže nastaviť termostat, kontrolné svetlá, garážové brány a ďalšie. Ovládajte všetko od jednoduchej aplikácie na vašom smartfóne (alebo tablete alebo počítači.) Použite GeoFencing, aby ste cítili, keď prídete domov, aby ste rozsvietili svetlá, klimatizáciu a automaticky.

Bezdrôtové pripojenia sú kompatibilné so všetkým

Vera Secure pracuje s takmer všetkými značkami senzorov, kamier, zámkov dverí a iných zariadení na zabezpečenie domácnosti a automatizácie. Vera Secure hovorí piatimi rôznymi "protokolmi" - Wi-Fi, Z-Wave, ZigBee, Bluetooth LE a Vera Secure™ (433 MHz). Vera Secure umožňuje bezdrôtovo pripojiť takmer akékoľvek zariadenie značky.

Poskytuje úplný pokoj

Bezpečnosť domova nie je len o detekcii narušiteľov. Čo sa stane, ak sa váš detektor dymu spustí, keď nikto nie je doma? Čo ak sa začne váš suterén zaplavovať? Vera Secure dokáže automaticky zapnúť svetlá, aby ste nikdy znovu neprišli do tmy domu. Sledujte, ako vaše dieťa príde bezpečne domov a viete, kto iný vstupuje do vášho domova a kedy.

Vera Aplikácia

vera secure

Aplikácia Vera ovláda celý váš systém Vera Secure vrátane všetkých zariadení pracujúcich samostatne alebo spoločne. Aj keď má zariadenie vlastnú aplikáciu, nebudete ju potrebovať - miesto toho použite aplikáciu Vera. Aplikácia Vera, ktorá je zdarma funguje na smartfónoch (iOS a Android), tabletoch alebo v prehliadači na ľubovoľnom počítači so systémom Windows, Mac, Chromebook alebo Linux. Nemusíte si medzi nimi voliť - používajte počítač, keď ste doma a smartfón, keď ste preč. Spoločnosť Vera Secure bude naďalej bežať 24 hodín denne a 7 dní v týždni, aby monitorovala váš domov bez ohľadu na to, či máte aplikáciu otvorenú.

Režimy

Režimy sú vynikajúca funkcia, ktorá vám umožní ovládať všetky vaše zariadenia naraz. K dispozícii sú 4 režimy - doma, preč, noc a dovolenka. Môžete prispôsobiť, ako funguje každý režim.

Záložky/Karty

Aktuálna stavová karta sa zobrazí v hornej časti informačného panela a ponúka rýchlu kontrolu celkového stavu systému Vera. Nemusíte kontrolovať každý senzor okna, aby ste vedeli, že všetky okná sú zatvorené a poplašný systém je napríklad "Armed".

vera secure

Scény

Ovládajte akékoľvek zariadenie na základe detekcie iného zariadenia. Zapnite vonkajšie svetlo, keď senzor deteguje pohyb. Alebo nastavte upozornenie, aby ste dostali text pri každom otvorení dverí. Časové scény používajú vstavané hodiny riadiacej jednotky Vera na zapnutie alebo vypnutie zariadení, ako sú svetlá alebo postrekovače trávniku. Alebo použite polohu svojho telefónu na Geofence.

Geofencing

Pomocou umiestnenia mobilného telefónu môžete automaticky ovládať systém. Keď prídete domov, vaše garážové dvere sa automaticky otvoria. Alebo keď opustíte dom tak sa svetlá vypnú, dvere sa zamknú a váš termostat sa nastaví na zníženie spotreby energie. Len sa uistite, že máte pri sebe svoj telefón!

vera secure

Užívatelia

Váš systém Vera môže mať toľko užívateľov, koľko chcete. Všetci vo vašej rodine alebo všetci, ktorí pracujú vo vašej malej firme, môžu mať iné používateľské meno a heslo. Aplikácia Vera umožňuje nastaviť povolenia a upozornenia pre každého používateľa zvlášť.

Notifikácie

Systém Vera vám môže poslať textové alebo e-mailové upozornenie, ktoré vás (a ostatných používateľov) upozorní na čokoľvek, čo sa stane v systéme, napríklad keď sa otvoria dvere alebo okno, detektor pohybu zistí pohyb, niekto odomkne dvere, deteguje dym a oveľa viac!

Technické Detaily:

 • Hardware: CPU: 880MHz Dual-Core MIPS SoC
 • Flash Pamäť: NAND 128MB
 • Operačná Pamäť: DDR3 512MB
 • Z-Wave: Z-Wave Plus
 • ZigBee: HA 1.2
 • Bluetooth: 4.0 + BLE
 • VeraLink: Proprietárny systém 345/433MHz
 • Mobilná sieť: Vstavané 3G
 • Batéria: Interná 2400mAh/18Wh
 • Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac
 • USB Port: USB 2.0
 • WAN Port: Gigabit Ethernet
 • Rozmery: 48 x 225 x 147mm
 • Certifikácie: FCC, CE, RoHS, Z-Wave Plus
 • Napájanie: Vstup: AC 100-240VAC, 50-60Hz; Výstup: DC 12V/2.0A
 
Vlastnosti
Brand IDVERA-CONTROL
Z-Wave technológiaZ-Wave Plus (Gen 5) 868.42 MHz
IoT - Internet of ThingsBezdrôtová komunikácia
ZigBee2.4 GHz
WiFi2.4 GHz
BluetoothBluetooth Low Energy
Káblová technológiaEthernet 1000Mbps
Inteligentné riadenie a ovládanieAutonómne - inteligentné riadenie lokálne
NapájanieKáblové napájanie
Typ použitiaVnútorné
Trieda krytiaIP20

Napíšte Váš názor

Vera Secure

Zoznámte sa s Vera Secure, s vašim novým 24/7 “bezpečnostným zabezpečením”

 • Riadenie cez 220 Z-Wave zariadení vhodná pre väčšie domy
 • Multi-protokolový domáci automatizačný kontrolér: Z-Wave Plus, ZigBee, Bluetooth a 433 MHz (VeraLink)
 • Rýchlejší procesor s väčšou pamäťou
 • Vstavaná siréna, batéria a 3G modul
 • Ovládanie cez PC, smartfón, ...
 • Jednoduché softvérové rozhranie

Napíšte Váš názor

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)

Naposledy navštívené

Menu