Výrobcovia / značky

homee Brain Cube

HOMEE-0001-455

nové (nepoužité)

Centrálna inteligentná domáca jednotka ako základ pre rôzne domáce ekosystémy

  • modularita, žiadne mesačné poplatky
  • jednoduchá inštalácia a použitie cez aplikáciu
  • kompatibilita napr. s Netatmo, HomeMatic, Nuki, AVM Fritz!, Belkin
  • vyrobené v Nemecku, vysoko bezpečné, bez Cloud-u!

Viac detailov

109,65 € s DPH

129,00 € s DPH


91,38 € bez DPH
skladom
Pozor: skladom posledné kusy

- +

 
Detaily

homee Brain Cube

Brain Cube

"homee Brain Cube" je srdcom vášho inteligentného domu. To znamená, že keď chcete čokoľvek robiť v aplikácii homee smart home, potrebujete na začiatok Brain Cube. Už so samotným Brain Cube dokážete ovládať mnoho populárnych Smart Home zariadení, ktoré sú na Vašej lokálnej sieti. Môžete tieto zariadenia kombinovať do malých programov, ktoré sa v homee volajú "homeegramy" (alternatíva ku scénam). Napríklad so samotným homee Brain Cube môžete ovládať AVM FRITZ! zásuvku a radiátorovú hlavicu, NUKI zámok na dvere, Belkin WeMo zariadenia, Netatmo meteo stanicu, HomeMatic (cez CCU2)...

homee Connects

homee - rozšíriteľné centrum inteligentného domu dokáže rozprávať všetkými bežnými bezdrôtovými protokolmi. 100% odolný voči hrozbám budúcnosti a rozšíriteľný podľa vších požiadaviek. Jednoducho ovládajte svetlo, prispôsobte izbovú teplotu pomocou hlasu alebo prijať notifikáciu, keď sa niečo deje.

S homee dostanete viac efektivity, pohodlia a bezpečnosti medzi Vaše štyri steny bez potreby ťahania káblov a zložitých problémov s kompatibilitou.  Vďaka rôznofarebným rozšírovacím modulom môžete mixovať zariadenia ako sa Vám zachce bez toho, aby ste bol iviazaný na jedného dodávateľa alebo protokol. Všetko môže komunikovať so všetkým, bez ohľadu na použitú bezdrôtovú technológiu alebo výrobcu.

Jednoducho brilantný - Brilantne jednoduchý

Vďaka jednoduchému krok-po-kroku postupu nemusíte byť technickým expertom aby ste mohli mať smart home. homee používa rôzne bezdrôtové technológie a preto nie je potreba robiť konštrukčné zásahy vo vašom dome. To robí z homee perfektné riešenie pre tých, ktorí bývajú v podnájme - jednoducho si smart home zoberiete so sebou, keď sa budete sťahovať.

Modularita a budúca rozšíriteľnosť

Ponuka smart home zariadení rastie každým dňom. Bohužiaľ, mnohé zariadenia používajú rôzné protokoly, čo z nich robí nekompatibilné s inými. Aktuálna situácia v smart home je podobná ako situácia s rôznými jazykmi - a homee prichádza, aby ich zjednotil. Každá farebná koca (Cube) pracuje s určitou bezdrôtovou technológiou a tým pádom dokáže komunikovať s produktami v danej technológií. A v spojení s homee Brain Cube tým pádom dokáže riadiť procesy na danom protokole. Aktuálne sú v ponuke dve takéto kocky - Z-Wave a Zigbee. Navyše, vďaka puzzlovému systému v prípade, že sa objaví nový protokol v budúcnosti, homee vytvorí len novú Cube a tým rozšíri funkčnosť celého systému.

Bez poplatkou a cloudu

S homee ste správcom vaších dát - žiadne dáta sa neukladajú na cloude, všetko je uložené bezpečn v Brain Cube. S Brain Cube nie sú spojené žiadne poplatky, pokiaľ už Brain Cube máte, nepotrebujete nič viac platiť.

Vlastnosti:

- Centrálna inteligentná domáca jednotka ako základ pre rôzne domáce ekosystémy

- modularita, žiadne mesačné poplatky

- jednoduchá inštalácia a použitie cez aplikáciu, pozrite si Demomod: https://my.hom.ee/#!/?id=demo

- kompatibilný s takmer všetkým Netatmo, HomeMatic, Nuki, AVM Fritz!, Belkin

- Vyrobené v Nemecku, vysoko bezpečné, bez Cloud-u!

 
Vlastnosti
Z-Wave technológiaNie
IoT - Internet of ThingsBezdrôtová komunikácia
WiFi2.4 GHz
Inteligentné riadenie a ovládanieAutonómne - inteligentné riadenie lokálne
NapájanieKáblové napájanie
Typ použitiaVnútorné
Trieda krytiaIP20

Napíšte Váš názor

Napíšte Váš názor

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (13)

Naposledy navštívené

Menu