Kategórie

Výrobcovia / značky

AQARA Home Monitoring and Security Pack - balíček zabezpečenia

AQARA-EnergySaverPack-1543

nové (nepoužité)

Ekonomický balík AQARA zariadení zameraný bezpečnosť a zabezpečenie domácnosti.

  • Komplexnejšie a nákladovo efektívne riešenie monitorovania bezpečnosti.
  • Komplexná bezpečnostná ochrana.
  • Vyvažuje komfort, pohodlie a bezpečnosť.

Viac detailov

119,99 € s DPH

173,90 € s DPH


99,99 € bez DPH
namiesto 156,56 €
257 ks
na sklade

- +

Značka: Aqara

Štítky: ZigBee, Aqara

Obsah balenia

 
Detaily

AQARA Home Monitoring and Security Pack

Pokročilý a komplexní bezpečnostní balíček. Vylepšený rozsah detekce a efektivita sledování prostřednictvím senzorů na různých místech, což eliminuje omezení jediné kamery. Kamera G3 s funkcemi umělé inteligence nabízí přesné a poutavé rozpoznávání a sledování obličejů, gest a domácích mazlíčků a zároveň zajišťuje soukromí uživatele a zabezpečení dat.

Na vyriešenie problému obmedzeného bežného pokrytia priestoru u jednotlivých kamier na trhu tento balík kombinuje bohaté funkcie kamery G3 s riešením automatizovanej detekcie senzorov. Napríklad, keď senzor zaznamená otvorenie okna alebo zásuvky, G3 okamžite upraví uhol kamery tak, aby zachytil udalosť a nahral ju, čím používateľom poskytne efektívnejšie a komplexnejšie riešenie vnútornej bezpečnosti.

Balík obsahuje zariadenia AQARA, ako Camera Hub G3, Motion Sensor P1, T1 a Window Sensor T1 a Vibration Sensor FP2.

AQARA Home Monitoring and Security Pack

Funkcie

1) Presné monitorovanie spúšťané správaním: Toto poskytuje komplexné bezpečnostné pokrytie celého vášho domova. Rôzne senzory detegujú udalosti a vyzývajú kameru G3, aby sa automaticky prispôsobila príslušnému smeru a presnej polohe pre snímanie a nahrávanie. To zaisťuje, že nezmeškáte žiadne kritické udalosti a ich výskyty.

2) Označovanie udalostí: Keď senzory zaznamenajú pohyb, kamera G3 začne nahrávať a označí akciu a čas vo videu. Používateľom to šetrí čas, ktorý by inak strávili sledovaním celého záznamu. Rôzne udalosti môžu byť označené rôznymi farbami, čo používateľom umožňuje rýchlo nájsť a zobraziť udalosti, ktoré ich najviac zaujímajú.

3) AI rozpoznávanie tváre, zvieratiek a gest: Ste pripravený zažiť lepšiu inteligentnú domácnosť? Predstavte si, že kamera dokáže rozpoznať vašu tvár a privíta vás, keď prídete domov, alebo rozpozná cudzincov a odošle upozornenia, aby vás varoval. Môžete tiež spustiť prednastavené akcie pomocou piatich rôznych gest, čo je nová a jedinečná funkcia, ktorá nie je dostupná v podobných produktoch iných značiek.

4) 2K 1296p Rozlíšenie a 360° pozorovací uhol: Camera Hub G3 obsahuje snímač s vysokým rozlíšením 2304 x 1296 pixelov, ktorý má za následok lepšiu kvalitu obrazu s viacerými detailmi.* V režime HomeKit Secure Video kamera nahráva vo Full HD 1080p kvôli súčasným obmedzeniam technológie HomeKit. 110° širokouhlý objektív v spojení s motormi Pan a Tilt poskytuje uhol otáčania až 340°, podporuje automatickú plavbu a rozpoznávanie tváre a domácich zvierat. Už žiadne slepé oblasti vo vašej domácnosti.

5) Všestranná kompatibilita: Podporuje HomeKit Secure Video, Amazon Alexa a Google Home (vrátane streamovania na inteligentné displeje). Kompatibilné detské zariadenia tiež podporujú HomeKit, Alexa, Google Assistant a ďalšie.

6) Funkcie cielenej ochrany osobných údajov: Ak je známy člen rodiny vstúpi do domu, G3 sa vypne a prejde do režimu spánku. Dá sa ovládať aj pomocou rozpoznávania gest pre jednoduchú a rýchlu fyzickú prekážku. Keď sa však spustí senzor, môže kameru G3 okamžite prebudiť na nahrávanie.

7) Miestne infračervené ovládanie: G3 má vstavaný -v IR ovládači, ktorý dokáže urobiť vaše existujúce infračervené kompatibilné zariadenia inteligentnými a podporovať lokálnu automatizáciu. Aj keď sa zariadenie nenachádza v databáze infračervených kódov G3, môžete ho naprogramovať pomocou existujúceho diaľkového ovládača. Navyše, všetky IR automatizácie sú lokálne a pobežia, aj keď nie je k dispozícii internetové pripojenie.

AQARA Home Monitoring and Security Pack

 
Vlastnosti
Brand IDAQARA
Krajina pôvoduCN
Kód colného sadzobníka8517629900
IoT - Internet of ThingsBezdrôtová komunikácia
Apple HomeKitÁno
ZigBee2.4 GHz
Typ použitiaVnútorné
Trieda krytiaIP20

Napíšte Váš názor

AQARA Home Monitoring and Security Pack - balíček zabezpečenia

Ekonomický balík AQARA zariadení zameraný bezpečnosť a zabezpečenie domácnosti.

  • Komplexnejšie a nákladovo efektívne riešenie monitorovania bezpečnosti.
  • Komplexná bezpečnostná ochrana.
  • Vyvažuje komfort, pohodlie a bezpečnosť.

Napíšte Váš názor

 
VIDEO

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

Menu