Kategórie

Výrobcovia / značky

AQARA Energy Saver Pack - balíček uspory energie

AQARA-EnergySaverPack-1542

nové (nepoužité)

Ekonomický balík AQARA zariadení zameraný na úsporu energie.

  • Nechajte ovládať radiátor na základe detekcie prítomnosti osôb v priestore.
  • Celoročná úspora energie a inteligentné ovládanie.
  • Úspora energie na základe užívateľských návykov a správania.
  • Vyvažuje komfort, pohodlie a úsporu energie.

Viac detailov

169,99 € s DPH

220,77 € s DPH


141,66 € bez DPH
namiesto 195,26 €
359 ks
na sklade

- +

Značka: Aqara

Štítky: ZigBee, Aqara

Obsah balenia

 
Detaily

AQARA Energy Saver Pack

Na základe zvykov a scén poskytuje tento balík efektívnu úsporu energie. Vďaka sile snímača teploty a vlhkosti a snímača prítomnosti ponúkajú presné sledovanie podmienok v domácnosti a použitie v špecifických priestoroch. Optimalizuje ovládanie radiátora a umožňuje diaľkové ovládanie domácich spotrebičov cez infračervené žiarenie. Zažite inteligentnejší a energeticky efektívnejší spôsob, ktorý sa prispôsobí vašim skutočným životným potrebám a zvykom s balíčkom Aqara Energy Saver Pack!

Tento balík efektívne rieši bežné problémy používateľov na trhu, ako je nepresná detekcia teploty a nepohodlné ovládanie, ktoré sú zvyčajne spojené s inými termostatmi. Kombináciou radiátorového termostatu E1 so snímačom prítomnosti FP2 je možné presne zistiť prítomnosť osôb v interiéri, čo umožňuje inteligentnú reguláciu vnútornej teploty. Navyše, keď je radiátorový termostat E1 spárovaný so snímačom teploty a vlhkosti T1, dokáže presne nastaviť reguláciu teploty na základe skutočnej vnútornej teploty a vlhkosti. Balík efektívne vyvažuje viaceré potreby používateľov vrátane pohodlia, pohodlia a energetickej účinnosti. Pokrýva dokonca aj potreby úspory energie počas celého roka, nie len scenáre s reguláciou zimnej teploty.

Sada obsahuje AQARA zariadenia ako je hub M2, Radiator Thermostat E1, Temperature Sensor T1 a Presence Sensor FP2.

AQARA Energy Saver Pack

Funkcie

1) Úprava teploty v reálnom čase: Pomocou Senzora Teploty a Vlhkosti T1 zistite teplotu a vlhkosť v reálnom čase. Napríklad, ak teplota v obývacej izbe dosiahne niekedy v noci 18 stupňov, systém automaticky otvorí termostat radiátora E1 a nastaví teplotu na 24 stupňov. Týmto spôsobom, keď sa používatelia zobudia a vstúpia do obývačky, stále si môžu užívať teplé vnútorné prostredie bez čakania.

2) Presnejšia detekcia osôb: Vďaka použitiu Vďaka technológii radarovej detekcie s milimetrovými vlnami dokáže snímač prítomnosti FP2 presne zistiť prítomnosť osôb v interiéri v porovnaní s konvenčnými PIR snímačmi. Táto presnosť mu umožňuje s väčšou presnosťou spúšťať ďalšie zariadenia, ako je napríklad termostat radiátora E1.

3) Špecifická detekcia pre zónu s FP2: Využíva prítomnosť senzor FP2 zónovo špecifické snímanie na vykonávanie automatických akcií vo veľkom priestore. Napríklad, keď FP2 zaznamená niekoho v oblasti pohovky, automaticky zapne TV (cez Hub M2) a tiež zvýši teplotu na termostate radiátora E1.

4) Vlastnosti radiátorového termostatu E1: Vybavený veľká obrazovka s vysokým rozlíšením a dizajn veľkého otočného gombíka. Má tiež funkciu uzamknutia zariadenia, aby sa zabránilo náhodným dotykom detí.

5) Nie je to len hub, diaľkové ovládanie domácich spotrebičov cez infračervené rozhranie: Hub M2 má funkciu IR diaľkového ovládania, ktorá môže pridávať a spravovať ovládanie rôznych IR domácich spotrebičov, ako sú ventilátor, stolové lampy, kávovary, klimatizácia a ďalšie. Používatelia ich môžu na diaľku ovládať prostredníctvom aplikácie Aqara. Napríklad môžu počas leta doma vopred zapnúť ventilátor alebo na diaľku vypnúť domáce spotrebiče, ak zistia, že neboli vypnuté. Aqara Hub M2 vám umožňuje pohodlnejšie ovládať vaše zariadenia Aqara a domáce spotrebiče (s IR).

6) Diaľkové ovládanie a monitorovanie: Prostredníctvom aplikácie Aqara môžete nielen nastaviť rôzne automatizácie a geofencing podľa potrieb, ale môžete priamo cez aplikáciu diaľkovo ovládať Radiátor a infračervené zariadenia.

AQARA Energy Saver Pack

 
Vlastnosti
Brand IDAQARA
Krajina pôvoduCN
Kód colného sadzobníka8517629900
IoT - Internet of ThingsBezdrôtová komunikácia
Apple HomeKitÁno
ZigBee2.4 GHz
Typ použitiaVnútorné
Trieda krytiaIP20

Napíšte Váš názor

AQARA Energy Saver Pack - balíček uspory energie

Ekonomický balík AQARA zariadení zameraný na úsporu energie.

  • Nechajte ovládať radiátor na základe detekcie prítomnosti osôb v priestore.
  • Celoročná úspora energie a inteligentné ovládanie.
  • Úspora energie na základe užívateľských návykov a správania.
  • Vyvažuje komfort, pohodlie a úsporu energie.

Napíšte Váš názor

 
VIDEO

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

Menu